DREMA 2020

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI ❤️ DO ZOBACZENIA NA DREMIE 2021 👉14-17 WRZEŚNIA 2021👈❤️  

Organizator: Grupa MTP

DREMA Tools 2020

09:30 - 16:00
MTP
Organizator: ITA Tools
W ramach przestrzeni DREMA Tools, firma ITA TOOLS wraz z partnerami zaprezentuje kolejny aspekt nowoczesnej ostrzarni narzędzi dla branży stolarskiej. Specjaliści wiedzą jak istotnym elementem efektywnego serwisu i użytkowania narzędzia jest odpowiednie zarządzanie gospodarką narzędziową. Odwiedzający stoisko będą mogli sami przekonać się o zaletach programu eNarzędziownia oferowanego przez ITA TOOLS.
Zobacz więcej

DREMA HOBBY

09:30 - 16:00
MTP
Organizator: ITA Tools
ITA TOOLS wraz z partnerami zaprezentuje pełną gamę narzędzi dla stolarstwa, zakładów rzemieślniczych, branży wykończeniowej a nawet użytkowników DIY. Zapraszamy do Pawilony nr 5!
Zobacz więcej

INFOTEC CITY - robotyzacja i automatyzacja

09:59 - 16:00
MTP
Organizator: INFOTEC CNC
Przyjdź i zobacz INFOTEC CITY - ZROBOTYZOWANE STANOWISKO W PROCESIE PRODUKCJI MEBLI InfoTEC RSP, które pozwala na zastosowanie robotów w poszczególnych etapach produkcji mebli tapicerowanych! Bez wątpienia to jedna z najbardziej widowiskowych przestrzeni Targów DREMA.
Zobacz więcej

Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: Wydawnictwo Inwestor
Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ to blisko dwudziestoletnia tradycja, na stałe wpisana w kalendarz wydarzeń towarzyszących Targom DREMA. Co roku wydarzenie przyciąga wielu uczestników, a finał cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających targi Drema. Przez wszystkie dni Targów Drema będą trwały eliminacje, a emocjonujący finał odbędzie się w piątek 18 września
Zobacz więcej

Konkurs "Wyczarowane z drewna"

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: Wydawnictwo Inwestor
"Wyczarowane z drewna" to konkurs dla uczniów szkół drzewnych. Do 7 września, na adres Wydawnictwa Inwestor można przesyłać ciekawe i starannie wykonane prace. Wybrane dzieła zostaną zaprezentowane podczas Targów DREMA, a autorzy najlepszych prac otrzymają cenne nagrody.
Zobacz więcej

Strefa antysmogowa

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: Magazyn Biomasa
Po raz kolejny na DREMIE pojawi się Strefa antysmogowa. – W ramach stoiska „Magazynu Biomasa” zorganizujemy punkt informacyjny dotyczący ekologicznych źródeł ciepła i wykorzystania pelletu. Pokażemy najpopularniejsze modele kotłów i piecyków pelletowych, a nasz ekspert odpowie na pytania dotyczące tych urządzeń i spalania samego pelletu – mówi Jolanta Kamińska z Biomass Media Group. W ramach Strefy antysmogowej udostępnimy także bezpłatnie nasze publikacje dotyczące pelletu.
Zobacz więcej

Wiertarka ISKRA - pokazy

10:00 - 16:00
MTP
Organizator: Wiertarka ISKRA
Aby tworzyć meble z Wiertarką ISKRA nie potrzeba posiadać zaawansowanych maszyn takich jak, piły formatowej czy okleiniarki. Praca na tym urządzeniem nie jest skomplikowana i doskonale sprawdza się w pracy profesjonalnych stolarzy, ale też majsterkowiczów, a nawet osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z meblarstwem. W każdym dniu Targów DREMA 2020 będą odbywały się pokazy pracy Wiertarki ISKRA! Zapraszamy!
Zobacz więcej

Poligon umiejętności lakierniczych

10:00 - 16:00
MTP
Interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Firmy współorganizujące pokazy lakiernicze na przestrzeni demonstracyjnej będą do Państwa dyspozycji.
Zobacz więcej