Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Dom i Drewno studio na żywo

www.domidrewno.pl to miejsce spotkań pasjonatów drewna. Jest to portal dedykowany zarówno profesjonalistom, mającym do czynienia z obróbką drewna na co dzień, ale też dla poczatkujących, którzy pragną zobaczyć zawodowców w działaniu i zaczerpnąć od nich wiedzy.

Prowadzący uczynili z witryny internetowej www.domidrewno.pl kompendium wiedzy, w postaci własnych materiałów video oraz artykułów. Poruszanych jest wiele tematów związanych z materiałoznawstwnem, elektronarzędziami oraz maszynami do obróbki drewna. Inicjatorzy portalu pokazują również krok po kroku jak powstają meble i konstrukcje drewniane. Odwiedzają i relacjonują interesujące miejsca, tak w internecie, jak i w realu.

W tym roku w ramach targów DREMA studio DOM i DREWNO na cztery dni trwania targów zostanie przeniesione do pawilonu ekspozycyjnego MTP!

Targi DREMA. 11-14.09.2018 r.  - serdecznie zapraszamy już dziś na stoisko DiD do Hali nr. 3. W ciągu 4 dni odbędzie się szereg ciekawych pokazów zaproszonych gości. Aktywni widzowie - uczestnicy targów zostaną nagrodzeni. Pomyśleliśmy również o tych, którzy dotrzeć nie będą mogli - specjalnie dla Nich przygotujemy stałe transmisje na żywo ze stoiska DiD.

Odbędzie się także nowe wydarzenie - Starcie Mistrzów - Ogólnopolski Konkurs pasjonatów pracy w drewnie. I edycja 2018. Organiozatorzy myśleli o tym konkursie przeszło 4 lata. W Polsce jest tak dużo wybitnych twórców i tym konkursem chcemy pokazać ich prace światu.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni