Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
TopSolution zaprasza na targi DREMA 2018

TopSolution zajmuje się wdrażaniem informatycznych systemów CAD/CAM oraz rozwiązań, służących do zarządzania i sterowania produkcją. Poprzez integrowanie systemów informatycznych z obszaru CAD/CAM/PDM/ERP/MRP, pozwala na podnoszenie efektywności procesów wspomagania produkcji wielu firm projektowych i produkcyjnych.

Oprócz wdrażania gotowych rozwiązań od znanych, renomowanych i światowych dostawców, takich jak TopSolid oraz Ardis, firma TopSolution tworzy także autorskie aplikacje – m.in. mProdukcja i TS Konfigurator. Jako certyfikowany dostawca sprawdzonych rozwiązań wspiera klientów w wielu branżach: meblarstwo, stolarstwo, przemysł mechaniczny, obróbka CNC, projektowanie i wytwarzanie form wtryskowych.

zdjecie_1.png

TopSolution współpracuje zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak i wielkimi korporacjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma jest w stanie w szybki sposób określić potrzeby oraz dostosować rozwiązania, które usprawnią produkcję.

Podczas nadchodzących targów DREMA 2018, TopSolution zaprezentuje Państwu swoje najnowsze rozwiązania. Będzie to również doskonała okazja do rozmowy z przedstawicielami firmy.

zdjecie_2.jpg

 

Zapraszamy na stoisko TopSolution! Do zobaczenia na targach DREMA 2018 już niebawem.

Więcej informacji o firmie TopSolution i jej działalności, znajdą Państwo na stronie internetowej – tsintegracje.pl. Zapraszamy również do śledzenia profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/tsintegracje

Wstecz

Partnerzy Medialni