Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Techvitas Polska Sp. z o.o. zaprasza na targi DREMA

Techvitas Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem bałtyckiej firmy UAB Techvitas, która od 20 lat odnosi sukcesy na rynku aktywnie realizując zadania skupione na kompleksowych dostawach przemysłowych i usługach specjalistycznych.

Naszym największym atutem i przewagą nad konkurentami jest ogromna wiedza zarówno w zakresie projektowania, jak i produkcji wysoce innowacyjnych rozwiązań, która jest potwierdzona kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwiązań transportu podciśnieniowego. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z producentami maszyn, integratorami robotyki, jak i użytkownikiem końcowym.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem szwedzkiej marki UniGripper w Polsce.

 

Na tegorocznych targach DREMA 2018 zaprezentujemy Państwu specjalistyczne chwytaki dedykowane do przenoszenia produktów w aplikacjach branży drzewnej oraz meblarskiej.

Praca z surowym drewnem stwarza wiele wyzwań dla chwytaka próżniowego - ciężkie środowisko, zazwyczaj pełne pyłów i resztek drzewnych. Detale często dostarczane są w wielu różnych rozmiarach, co wymaga inteligentnego systemu próżniowego, który zapewni odpowiednią elastyczność, niezbędną do przenoszenia wszystkich rozmiarów bez kosztownych rekonfiguracji narzędzia.

TimberGripper z gamy UniGrippera mając doskonałą wytrzymałość oraz łatwość serwisowania jest optymalnym wyborem przy chwytaniu drewna i desek. Wyposażony jest w znaną i opatentowaną technologię zaworową UniGrippera, która automatycznie wykrywa obecność  produktu i włącza siłę podnoszącą. TimberGripper został także wyposażony w skuteczny system ochrony przed pyłem oraz funkcję mocnego przedmuchu. TimberGripper oferuje całościowe, wszechstronne oraz niezawodne rozwiązanie dla systemów o dużej przepustowości. Solidna konstrukcja sprawia, że jest dobrze dopasowany do ciężkiego środowiska obróbki drewna.

foto_1.jpg

foto_2.jpg

 

HoverGripper od UniGripper jest nowym systemem chwytającym dla pełnych warstw opakowań podatnych na implozję oraz lekkich arkuszy porowatych materiałów takich jak pianki tapicerskie czy tkaniny. Typowymi przykładami są tu słoiki i butelki, które implodują nawet przy małych poziomach podciśnienia. HoverGripper jest kombinacją chwytaka zaciskającego mechanicznie z małą siłą oraz  chwytania próżniowego z niewielkim poziomem podciśnienia, aby umożliwić delikatne przenoszenie narzędziem, które można zastosować przy szerokiej gamie produktów różniących się średnicą, wysokością, bądź materiałem wykonania. Pełne warstwy mogą zostać podniesione zarówno z przekładką jak i bez niej. HoverGripper może zostać wyposażony w wiele akcesoriów pozwalających wykonywać wszystkie czynności potrzebne do paletyzacji, bądź depaletyzacji, takich jak przenoszenie przekładek, przenoszenie palet, usuwanie tac itp.

foto_3.jpg

 

Sprawdź jak działamy:

https://www.youtube.com/watch?v=r2mBekiJF-8

https://www.youtube.com/watch?v=68RuGbOWPmM

https://www.youtube.com/watch?v=WQRpDEctPmU

 

Więcej informacji na naszej stronie: www.unigripper.pl

 

My tu będziemy, dołącz do nas i poznaj nasze możliwości!

foto_baner.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni