Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
TANEL zaprasza na targi DREMA 2018

Producent elektronicznych wilgotnościomierzy drewna z ponad 35 letnim doświadczeniem. Nasze przyrządy są znane ze swej niezawodności i dokładności pomiarów. W naszej ofercie mamy również wilgotnościomierze biomasy, powietrza, betonu i innych materiałów.

Nowością, którą zaprezentujemy na targach DREMA 2018 jest wilgotnościomierz drewna HIT-5.

 

Wilgotnościomierz drewna HIT-5 jest nowoczesnym, elektronicznym miernikiem wilgotności drewna. Konstrukcja przyrządu pozwala na zastosowanie długich igieł pomiarowych i pomiary wilgotności dużych elementów drewnianych. Elektrody wbija się w badane drewno (i wyciąga) przesuwając bijak po pionowym pręcie prowadzącym. Dzięki temu igły zawsze wbijane są i wyciągane prostopadle do drewna i nie ulegają skrzywieniu lub złamaniu.

hit5_pl_7drama.jpg

Cały przyrząd jest wykonany z chromowanej stali. Dobrze amortyzowana płytka z elektroniką zabezpiecza układy elektroniczne przez uszkodzeniem. Przyrządem można dokonać pomiaru wilgotności około 270 gatunków drewna. Wilgotnościomierz wyposażony jest w układ kompensacji temperatury. HIT-5 znajduje zastosowanie w przemyśle drzewnym, leśnictwie i przy produkcji wyrobów z drewna.

Zapraszamy: hala 5, stoisko 41.

Wstecz

Partnerzy Medialni