Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce zaprasza na targi DREMA 2018

Od ponad 25 lat reprezentujemy interesy polskich zakładów płyt drewnopochodnych oraz środowisk współpracujących z branżą. Obecnie zrzeszamy czołowych producentów płyt wiórowych i OSB, sklejki i LVL oraz całej gamy produktów na bazie włókien drzewnych, wśród których prym wiodą płyty typu MDF.

Ponadto korzystamy z doświadczeń przedsiębiorstw pracujących na rzecz tego przemysłu oraz czołowych ośrodków badawczych i naukowych w Polsce.

Na targach Drema zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska, na którym będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą naszych członkowskich przedsiębiorstw oraz z naszymi najnowszymi osiągnięciami, do których zaliczyć należy wydane nakładem Stowarzyszenia pozycje:

„Przewodnik po płytach drewnopochodnych” – 2. wydanie publikacji, która przybliża czytelnikom na różnym poziomie wiedzy i wykształcenia podstawowe właściwości i korzyści ze stosowania tego rodzaju tworzyw, a przede wszystkim podręcznik:

„Konstrukcje drewniane – Przykłady obliczeń”, autorstwa Ewy Ingeborgi Kotwicy i Władysława Nożyńskiego. Ta pozycja niezbędna jest dla wszystkich, którzy chcieliby poznać zasady projektowania i wymogi dopuszczenia do obrotu konstrukcji drewnianych.

Jeśli chcesz podnieść poziom wiedzy w zakresie materiałów drewnopochodnych odwiedź nasze stoisko - Serdecznie zapraszamy!

Wstecz

Partnerzy Medialni