Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
STEBLO zaprasza na targi DREMA 2018

Od ponad 27 lat projektujemy i wykonujemy prasy wg własnych pomysłów oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Wysoką jakość produktu finalnego zapewniamy stosując podzespoły renomowanych producentów oraz certyfikowaną stal. Produkowane przez nas prasy wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami unijnymi. Każda maszyna otrzymuje certyfikat - Deklarację Zgodności WE i oznaczona jest symbolem CE.

Oprócz szerokiej gamy pras pneumatycznych, oferujemy prasy hydrauliczne oraz wysokiej jakości stolarskie ściski śrubowe własnej produkcji - do klejenia drewna, wykonane na profilach stalowych. Zamocowane na dedykowanych stojakach, stanowią doskonałą alternatywę dla pras pneumatycznych w zastosowaniach indywidualnych.

W uzupełnieniu oferty proponujemy nakładarki kleju: ręczne, mechaniczne lub ciśnieniowe.

Produkowane przez nas urządzenia sprawdzają się przy klejeniu każdego rodzaju drewna. Charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, wysoką jakością wykonania, dużą wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania.

collage.jpg

 

Produkowane przez nas prasy pneumatyczne służą do:

  • klejenia drewna litego w płyty, stopnie schodowe, blaty, siedziska, parapety, itp.
  • klejenia i montażu okien, drzwi, ram, podobrazi i wszelkich konstrukcji ramowych
  • klejenia drewna na długość i pod kątem na różne rodzaje łączeń
  • klejenia drewna litego w krawędziaki, belki, elementy konstrukcyjne stolarki otworowej, obłogowania i okleinowania na zimno
  • klejenia deskorolek, sanek, krzeseł, skrzynek, szufladek, głośników, korpusów meblowych, warstwowo podłogi
  • tapicerowania
  • klejenia innych elementów niestandardowych

 

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych i kolejnych TARGACH DREMA lub też w naszej siedzibie na ul. Leśnej 11 w Nowym Tomyślu.

Mamy nadzieję, że zakup naszych urządzeń okaże się dla Państwa dobrą inwestycją, pozwoli oszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim poprawi jakość Państwa wyrobów.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawie każdych, nawet najbardziej nietypowych zapytań. Tworzenie dla Was, to czysta przyjemność dla nas.

UWAGA!!!

W naszym zakładzie można obejrzeć większość standardowych urządzeń, a co najważniejsze - u nas można każde urządzenie na magazynie WYPRÓBOWAĆ!!!

Wstecz

Partnerzy Medialni