Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Przyjmowanie zgłoszeń na targi - w pakiecie taniej!

Właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na targi branży drzewnej i meblarskiej. Jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!

Targi Drema to jedno z największych europejskich przedsięwzięć dla przedstawicieli branży drzewnej, stolarskiej i meblarskiej. Targi Dremasilesia to największe regionalne spotkanie sektora obróbki drewna. Ideą obu wydarzeń jest prezentacja najnowszych technologii, maszyn, innowacyjnych rozwiązań oraz nowości rynkowych na skalę międzynarodową i lokalną. Oba przedsięwzięcia się uzupełniają i w sposób kompleksowy przedstawiają ofertę producentów i dystrybutorów skupionych w sektorze drzewnym i meblarskim. Udział w tych targach jest najbardziej optymalną formą wyprzedzenia konkurencji i inwestycji w rozwój przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że ZGŁOSZENIA NA TARGI ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO PRZEZ STREFĘ WYSTAWCY >> tutaj

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I DREMA - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

PROMOCYJNE CENY OBOWIĄZUJĄ DO:

Targi DremaSilesia - 15.02.2019

Targi DREMA - 7.06.2019

 

Targi DREMA i DREMASILESIA - tu warto być!

Wstecz

Partnerzy Medialni