Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Prezentacja możliwości wiertarki ATUT na DremaSilesia 2019!

Mamy zaszczyt zaprosić profesjonalistów związanych z branżą meblarską i stolarską na targi DremaSilesia, podczas których odbędą się prezentacje innowacyjnej wiertarki ATUT. Podczas trzech dni Targów klienci będą mogli zapoznać się także z nowościami: dwuwrzecionówką i szablonem do pracy na dużych elementach z płyt wiórowych.

Krzysztof Brzeziński, twórca urządzenia ATUT, uzyskał na nie ochronę patentową. Jak sam podkreśla: “Moim celem było opracowanie wiertarki oraz sposobu wiercenia otworów, który zapewniałby maksymalną dokładność pracy. Jednocześnie z zastosowaniem typowych i utrwalonych już w przemyśle meblarskim odległości od krawędzi elementów mebli i odległości między otworami opisanych wg SYSTEMU WIERCENIA 32. W szczególności odległości: 9,5; 32; 21,5; 33,5; 37, przy możliwości obsługiwania przez niewykwalifikowany i nieprzeszkolony personel.“

Stworzone dla meblarzy

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby możliwe było przy jego użyciu wykonywanie praktycznie wszystkich zadań związanych z wierceniem, które występują w zakładach produkujących meble. Można je wykorzystać przy montażu każdego okucia oferowanego na rynku. Wiertarka zapewnia dokładność i powtarzalność wiercenia, w tym wierceń pod dowolnym kątem. Krzysztof Brzeziński mówi: “Urządzenie jest w 100% przystosowane do transferu do zastosowań praktycznych. Dowodem na to jest wykorzystywanie prototypów wielokrotnie przeze mnie przy produkcji mebli w naszym przedsiębiorstwie, a aktualnie kilka prototypów znajduje się w zaprzyjaźnionych firmach.”

Budowa i użycie

Wiertarka ma długość ok. 200 mm, wysokość 70,5 mm i szerokość 64 mm. Waga nie przekracza 2 kilogramów. Małe wymiary dają możliwość jej bezproblemowego transportu i użycia w dowolnym miejscu. Sama obsługa jest bardzo prosta i szybka, należy podkreślić bardzo krótki czas pozycjonowania narzędzia zamontowanego w urządzeniu, względem obrabianego materiału.

 

ZOBACZCIE MOŻLIWOŚCI:

Wstecz

Partnerzy Medialni