Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Poznaj nowości wystawców DREMA 2018

Nowości prezentowane na targach to zawsze największa atrakcja dla zwiedzających je profesjonalistów. Stoiska, na których będą prezentowane, zostaną oznaczone specjalnym znakiem.Sprawdź, jakie nowości w tym roku szykują wystawcy targów DREMA 2018.


NOWOŚCI DREMA 2018

1.

Maszyna do impregnacji elementów drzwi i okien APACHE Q-BASE SARMAX

Zgłaszający: 77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

Konwencjonalne techniki nakładania impregnacji lub podkładu na zmontowane okna i ramy nie gwarantowały całkowitej ochrony produktu, omijając czopy, przestrzenie i otwory kołkowe. Dzięki nowej technologii powlekania Q-BASE zastosowanej na nie zmontowanych elementach, możliwe jest uzyskanie całkowitego pokrycia ramy drzwiowej i okiennej zgodnie z restrykcyjnymi normami międzynarodowymi, co jest niezbędną cechą dla uzyskania certyfikatu jakości.

Pawilon 6, stoisko 9

 

form_bcnzlqv9ky_77_blue_machine_1.jpg

2.

Wielofunkcyjne centrum obróbcze CNC mod. TORMAT.JOKER DINCMAK

Zgłaszający: 77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

Centrum obróbcze TORMAT.JOKER z 4 osiami sterowanymi numerycznie CNC, z 5 funkcjami pracy, na której można wykonać różnego rodzaju drewniane nogi ! krzeseł, stołów oraz mebli. Maszyna posiada funkcje pracy takie jak: frezowanie, szlifowanie, żłobienie, nawiercanie/wiercenie oscylacyjne oraz toczenie. Automatyczny podajnik pozwala na prawidłowy i bezpieczny załadunek elementu obrabianego na pozycję roboczą.

 

Pawilon 6, stoisko 9

 

form_2lhoz0ih53_77_blue_machine_2.jpg

3.

Automatyczna ostrzarka CNC pił tarczowych HSS oraz CERMET z systemem załadunku PRESTIGE-LOAD ABM

 

Zgłaszający: 77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

PRESTIGE-LOAD został zaprojektowany w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na produkcje pił tarczowych i usługi szlifowania (ostrzenia). Maszyny ABM nowej generacji minimalizują pracę operatora, dzięki systemu załadunkowego oraz kompaktowej budowy korpusu maszyny, możliwe jest szlifowanie wszystkich dostępnych geometrii zębowych. Maszyna wysokiej wydajności. Ostrzarka CNC PRESTIGE-LOAD, przeznaczona jest do szlifowania wszystkich dostępnych geometrii zębowych dla pił tarczowych HSS oraz CERMET w jednym przejściu, zapewniając przy tym najlepszej jakości obróbkę. Ostrzarka wyposażona w 3-stacjowy system załadunku. Maszyna dostępna z opcjonalnym agregatem nacinającym ząb (dla pił z „łamaczem wiórów”)

 

Pawilon 6, stoisko 9

 

form_izveoslgz6_77_blue_machine_3.jpg

4.

Kocioł biomasowy na paliwo stałe

Zgłaszający: Altereco Plus Sp. z o.o.

 

Kocioł Altereco ECO-QUENTIN 22 jest kotłem zasilanym Paliwem w postaci zrębki drzewnej. To całkowicie automatyczny system grzewczy przeznaczony do ogrzewania domu o powierzchni od 100-250 m kw. Głównym atutem kotła jest spalanie paliwa które jest znacznie tańsze od pelletu i jego w pełni automatyczna praca w zakresie podawania paliwa (które jest opatentowane) oraz odpalania i wygaszania kotła.

Pawilon 4, stoisko 11

 

persp-prawa-1024x1024.jpg

5.

Pilarka formatowa kappa 590 e-motion FORMAT-4

Zgłaszający: FELDER Group Polska sp. z o.o.

 

Pilarka kappa 590 e-motion z przechylną w obie strony tarczą piły potrafi wykonywać cięcia ukośne w zakresie +/- 46° i dysponuje wysokością cięcia do 202 mm. Sterowana intuicyjnie z 15\" panelu smartouch z monitorem dotykowym oferuje pozycyjne ustawianie wysokości i przechyłu tarczy piły oraz przykładnicy równoległej. Wyposażona jest w silnik synchroniczny dla płynnej regulacji prędkości obrotowych. Umożliwia zapisywanie w pamięci narzędzi oraz kompleksowych sekwencji cięć i wykonywanie wielu dodatkowych funkcji jak np. falców, rowków, ukosów ram różnej szerokości, ukosów krokwi dachowych. Przygotowana jest również pod podłączenie sieciowe czy też opcjonalną drukarkę etykiet lub skaner kodów kreskowych.

Pawilon 5, stoisko 48

 

form_s8clqpwuy2-pdf.png

6.

Okleiniarka prostoliniowa 45.03L FORMAT-4

 

Zgłaszający: FELDER Group Polska sp. z o.o.

 

Okleiniarka tempora 45.03L pozwala oklejać płyty o grubości do 45 mm obrzeżami, których grubość mieści się w zakresie od 0,4- 3,0 mm. Już w standardzie wyposażona jest w cenne agregaty frezowania wstępnego oraz zaokrąglania naroży. Sterowanie okleiniarką odbywa się z kolorowego, dotykowego monitora 10,4“ ze zintegrowanym oprogramowaniem dla konserwacji oraz dostępnym połączeniem sieciowym. Dostępne sterowania m-motion oraz x-motion Plus gwarantują najwyższą powtarzalność dokładności oraz pozwalają tworzyć indywidualne programy robocze i w ten sposób zminimalizować czas przezbrajania związany ze zmianą materiału i typu oklejania. Piłkowy agregat obcinający precyzyjnie obcinana naddatek obrzeża, a wielofunkcyjny agregat frezujący zbiera z góry i z dołu obrzeże, z możliwością ustawiania, na równo z płytą, z fazą lub na półokrągło. Dla obróbki wykańczającej oferuje agregat cykliny profilowej oraz polerki, a w opcji cyklinę płaską i liczne warianty dysz spryskujących.

Pawilon 5, stoisko 48

 

form_lv72aj2k86-pdf-002.png

7.

Centrum przelotowe wiertarsko-frezarskie creator 950 FORMAT-4

Zgłaszający: FELDER Group Polska sp. z o.o.

 

Creator 950 pozwala korzystać z technologii cnc już na powierzchni ok. 5 m2. Maszyna oferowana jest w wersji classic, advanced, premium, oraz d-complet.Umożliwia przelotową obróbkę materiału o długości 3500 mm oraz szerokości 950 mm i grubość aż 80 mm. Zastosowanie poziomego systemu transportu formatek niesie następujące korzyści: łatwy załadunek, nie uszkadzanie krawędzi oraz obróbkę ciężkich elementów. Crator 950 pozwala zaoszczędzić na czasie ze względu na prosty załadunek elementów, który nie wymaga ustawiania przyssawek. Cechuje go dodatkowo precyzja i dokładność, za co odpowiedzialny jest system transportu formatek oparty o 2 chwytaki poruszające się niezależnie na listwie zębatej oraz laserowy system pomiaru formatki w osi X oraz Y i Z. Budowa maszyny umożliwia zastosowanie elektrowrzeciona o mocy aż 12 kW, co pozwala na pracę nie tylko w płycie wiórowej, ale również w drewnie litym. System mocowania narzędzi ER lub HSK sprawia, że obrabiarka potrafi wykonać również 4-stronną obróbkę elementu oraz umożliwia zastosowanie magazynków dla 5 narzędzi. Dla częstego i szybkiego wiercenia można zastosować głowicę z 25 wrzecionami zamiast 17, które są w standardzie oraz doposażyć maszynę w agregat do automatycznego osadzania kołków.

Pawilon 5, stoisko 48

 

p_m_f4_creator950_2017_004-pdf.png

8.

Obrabiarka wieloczynnościowa C3-41 HAMMER

Zgłaszający: FELDER Group Polska sp. z o.o.

 

Maszyna kombinowana C3-41 łączy w sobie 4 pełnowartościowe maszyny: pilarkę, frezarkę oraz wyrówniarkę z grubościówką. Pozwala strugać materiał o szerokości do 410 mm i wysokości do 225 mm, a system wału strugarskiego z samonastawnym nożami przekłada się na precyzję i komfort obsługi. Jednocześnie podnoszone stoły wyrówniarki przyspieszają przezbrajanie. Stół formatowy o długości 2500 mm ze stopą do obrzynania oraz ze stołem wysięgnika i ustawianą pod kątem przykładnicą poprzeczną 2600 mm pozwalają na wygodne cięcie materiałów o dużych gabarytach. 4 prędkości obrotowe frezarki umożliwiają optymalny dobór prędkości do stosowanych narzędzi, a dostępny w opcji system dokładnego ustawiania przykładnicy frezarki Multi gwarantuje powtarzalność dokładności. Do wiercenia i dłutowania można ją opcjonalnie wyposażyć w przystawkę do wiercenia otworów podłużnych.

 

Pawilon 5, stoisko 48

 

form_gxzow854td-pdf.png

9.

Frezy DP z ostrzami diamentowymi X-CUT

Zgłaszający:  ZPH FREZWID Marta Ostrogórska Sp.j.

 

Nowa seria narzędzi DP z ostrzami diamentowymi X-CUT. Frezy wykonane w nowej technologi z naprzemiennymi ostrzami o podwyższonej wytrzymałości.

 

Pawilon 3A, stoisko 41

 

 

10.

Frezy PIN-CUT z ostrzami HS,HW lub DP do kołków ryflowanych

Zgłaszający:  ZPH FREZWID Marta Ostrogórska Sp.j.

 

Nowa rodzina narzędzi PIN-CUT z ostrzami lutowanymi HS,HW lub DP do masowej produkcji kołków ryflowanych o podwyższonej wytrzymałości.

Pawilon 3A, stoisko 41

 

 

11.

Centrum obróbcze InfoTEC EVOLUTION

 

Zgłaszający:  InfoTEC CNC

Centrum obróbcze InfoTEC EVOLUTION zostało zaprojektowane od podstaw, z perspektywą dopasowania produktu do nowych horyzontów polskiej branży meblowej. Innowacje pozwoliły na zwiększenie parametrów obróbki, przy zachowaniu najwyższej jakości skrawania.

Pawilon 5, stoisko 24

 

form_0lxk95yoj7_infotec_1.jpg

12.

Centrum obróbcze InfoTEC 950D

Zgłaszający:  InfoTEC CNC

Centrum obróbcze InfoTEC 950D jest to mocno zaawansowane centrum o dużych możliwościach. Na 7mk znajduje się to czego można oczekiwać od najlepszych maszyn CNC. Pionowe centrum obróbcze InfoTEC 950D wielość mierzona możliwości.

Pawilon 5, stoisko 24

 

form_x6gotm4juj_infotec_2.jpg

13.

Automat pionowy InfoTEC C VA

Zgłaszający:  InfoTEC CNC

Automat pionowy do cięcia pianek poliuretanowych InfoTEC C VA jest to doskonałe narzędzie do zwiększenia wydajności firmy. Idealnie sprawdza się w zakładach produkcyjnych, jak i usługowych. InfoTEC C VA gwarantuje precyzyjny i powtarzalny rozkrój pianki.

Pawilon 5, stoisko 24

 

form_un5vdlkb97_infotec_3.jpg

14.

Centrum wiercące KD-209S (KN-2309S)

 

KDT Europe Sp z o.o.

 

Super szybkie centrum wiercące z dwoma górnymi, niezależnymi agregatami wiercącymi! Pomiędzy wierceniami maszyna może dokonać frezowania i żłobień pod zawiasy. Prędkość osi to X-130 m/min, Y-75 m/min, Z-30-m/min.

Pawilon 5, stoisko 37

 

form_x4ukh1akz2_kdt_1.jpg

15.

Elektroniczna piła formatowa KS-132PV

 

KDT Europe Sp z o.o.

 

Elektroniczna piła formatowa z wbudowanym programem optymalizacyjnym,15-to calowym ekranem dotykowym i krystalicznie czystym monitorem, skanerem i drukarką kodów kreskowych.Ustawienia piły sterowane ekranem dotykowym.

Pawilon 5, stoisko 37

form_h93jri4cls_kdt_2.jpg

16.

Optimik 4 - Oprogramowanie do optymalizacji cięcia

Zgłaszający:  Lignumsoft Adam Wileński

Optimik 4 - najnowocześniejsze i najszybsze oprogramowanie do optymalizacji rozkroju płyt meblowych, aluminium, szkła, materiałów wycinanych z arkusza oraz elementów dłużycowych. Oszczędność czasu, wydajna optymalizacja z obsługą odpadów - gospodarowanie surowcami. Parametryczna biblioteka produktów, zaawansowane funkcje programu, prosty i ergonomiczny interfejs pozwalają pracować wydajnie. Optimik 4 to wydajność, oszczędność, wygoda i nowoczesność w każdej firmie.

Pawilon 5, stoisko 24

 

form_ym81h07hl6_lignumsoft.png

17.

Sztaplarka do drewna

Zgłaszający:  METAL-TECHNIKA

Przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt - sztaplarkę do drewna. Przystosowana do pracy z naszą optymalizerką z serii OWD, ale może być dostosowana do współpracy z różnymi maszynami. Po raz pierwszy na targach DREMA.

 

Pawilon 5, stoisko 10

form_oqec11ok2x_metaltechnika.jpg

18.

Piły taśmowe o podwyższonej jakości MetaPremium


Zgłaszający:  Metamob

Piły taśmowe o podwyższonej jakości zaprojektowane do wysokojakościowego przecierania kłód w warunkach tartacznych. Wysoka wydajność. Bardzo wysoka trwałość (dłuższa praca między ostrzeniami). Wysoka odporność (dzięki wysokiej zawartości niklu taśma bez pojawiania się pęknięć doskonale znosi wielokrotne zginanie na kole). W trakcie cięcia piła doskonale utrzymuje naprężenie. Niższa wrażliwość na techniczne warunki cięcia.

 

Pawilon 3A, stoisko 26

 

form_msf8tpr761_metamob_1-pdf.png

19.

Piły taśmowe o podwyższonej jakości zaprojektowane do wysokojakościowego przecierania kłód w warunkach tartacznych MetaPrecision

Zgłaszający:  Metamob

Piły taśmowe zaprojektowane dla producentów tarcicy i do obróbki drewna, umożliwiające precyzyjne i wydajne cięcie drewnianych krążków i skrawanie forniru wysokiej jakości. Niezwykle precyzyjne cięcie z bardzo małymi stratami materiału dzięki nadzwyczaj precyzyjnej technologii produkcji sprawia, że piły taśmowe METAPRECISION są idealne do cięcia cennego drewna. Gwarantowane proste cięcie bez pęknięć

Pawilon 3A, stoisko 26

 

 

20.

Piły taśmowe do frezarek mobilnych MetGold

Zgłaszający:  Metamob

Piły taśmowe do mobilnych frezarek. Korzystny stosunek jakości do ceny. Wysoka trwałość. Stabilność cięcia

Pawilon 3A, stoisko 26

 

form_vwzoz3tkk8_metamob_3-pdf.png

21.

Nowa optyka laserowa lhi90a

 

Zgłaszający:  PENNY GONDEK Sp. z o.o.

 

W miejsce standardowej optyki liniowej Gaussa lg90, wprowadzono nowe rozwiązanie - lhi90a – czyli line high intensity, 90 ˚ kąt wyjścia, projekcja asymetryczna. To rozwiązanie dla Klientów oczekujących na mocną, długą, o równomiernym rozkładzie intensywności na całej długości – linię. Taka projekcja jest w tym wypadku możliwa nawet przy niższych wysokościach zamocowania. Oferowane modele to lasery z światłem czerwonym: Z35M18B-640lhi90a oraz Z3518B-F-640-lhi90a oraz modele z światłem zielonym: Z30M18B3-520-lhi90a i Z30M18B3-F-520-lhi90a. Moc wyjściowa w tych laserach została tak zoptymalizowana, że modele zaszeregowane są do klasy bezpieczeństwa 2M

 

Pawilon 5, stoisko 63

form_gbe5hxjg10_penny_goindek.jpg

22.

Szlifierko - polerka pneumatyczna dwuręczna

Zgłaszający:   PolishStyl Agata Szkutnik

 

SZLIFIERKO-POLERKA przeznaczona jest do szybkiego i efektywnego szlifowania elementów z drewna i tworzyw drewnopodobnych ułożonych w stosy. Przy użyciu głowic stalowych oraz tyneksowych szliferko – polerki mają zastosowanie w coraz bardziej popularnym trendzie w technologii uszlachetniania powierzchni drewna nazywanym strukturyzacją. Odpowiednia kombinacja naszych szczotek ściernych pozwala na uzyskanie doskonałej jakości powierzchni zarówno na etapie szlifowania zasadniczego przed lakierowaniem jak i szlifowania międzyoperacyjnego lakieru.

 

Pawilon 5, stoisko 62

form_ez28reia51_polishstyl_part_1.jpg

23.

Olimpic K 230 evo

 

Zgłaszający:  Scm Group

 

Automatyczna okleiniarka jednostronna
Okleiniarka jednostronna K230 evo to drugi pod względem wielkości model okleiniarek dostępny w gamie maszyn Olimpic. Łatwa w obsłudze i bogato wyposażona: olimpic k 230 evo, ze względu na zaawansowane rozwiązania technologiczne mające na celu zapewnienie optymalnego wykończenia elementu, jest idealnym rozwiązaniem dla firm rozpoczynających produkcje meblową. Jest to niewielka ale bardzo bogato wyposażona okleiniarka wąskich płaszczyzn. Wysoki poziom wyposażenia, zaawansowane rozwiązania techniczne i zalety z maszyn z wyższej kategorii, gwarantują najlepsze wykończenie elementu.

Pawilon 6, stoisko 15

 

form_55vv5hrwib_scm_1.jpeg

24.

Maestro Smartech

 

Zgłaszający:  Scm Group

 

Nowoczesne podejście serwisu SCM i cyfryzacja rozwiazań, pozwala na natychmiastową pomoc tu i teraz.
Maestro Smartech to innowacyjne rozwiązanie zapewniające interaktywne połączenie między operatorami maszyn klienta a usługą SCM.

Pawilon 6, stoisko 15

 

form_jbi8b81pfj_scm_2.jpeg

25.

Maestro Eye-M

 

Zgłaszający:  Scm Group

 

Wielodotykowy przemysłowy panel operatora.
Zalety: Większa stabilność i zasięg działania. Spełnia przemysłowe normy dot. wibracji, temperatury, wilgotności, wahań napięcia, odporności na zakłócenia. Pełna kontrola nad jakością produktu i częściami zamiennymi. 7 letnia gwarancja produktu. Większa stabilność aplikacji: nie ma potrzeby ciągłej aktualizacji oprogramowania. Możliwości rozbudowy systemu (procesor, pamięć RAM, dysk twardy). Niski pobór mocy. Podwójnie zintegrowane porty Ethernet (unikanie użycia konwertera USB, co może prowadzić do niestabilności systemu). Minimum okablowania. Zintegrowany watchdog (obwód sprzętowy do cyklicznego monitorowania istotnych części systemu w celu uniknięcia ryzyka uszkodzenia). Zintegrowane oprogramowanie sterujące ustawieniami ekranu (jasność i kontrast).

Pawilon 6, stoisko 15

 

form_v7ste8qet4_scm_3_baner.jpeg

26.

Maestro connect

 

Zgłaszający:  Scm Group

 

Platforma IoT umożliwiająca stały kontakt z masznyną. Daje możliwość kontroli i podgladu procesów produkcyjnych. Dzięki aplikacji jesteś w stanie sprawdzić wydajność produkcji na poszczególnych stanowiskach w każdej chwili.

Pawilon 6, stoisko 15

 

form_0yk4l6yakq_scm_4.jpg

27.

Okleiniarka Holzkraft minimax me 35tr z nowym uniwersalnym i wszechstronnym agregatem obcinającym z funkcją pełnego zaokrąglania naroży dla obrzeży melaminowych, PCV, ABS do 3 mm

 

Zgłaszający:  Stürmer Maszyny sp. z o.o.

 

Okleiniarka me35 z nowym agregatem obcinającym z funkcją zaokrąglania naroży.

Maszyna wyposażona jest w nowy agregat kombi o sztywnej strukturze dla zapewnienia najwyższej precyzji obróbki. Teraz funkcja zaokrąglania naroży może być dostępna dla każdego. Poprzez zastąpienie tradycyjnego agregatu obcinającego nową jednostką nie było konieczności zwiększenia gabarytów maszyny dzięki czemu uzyskano znaczną redukcję kosztów w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem.

 

Pawilon 5, stoisko 9

 

form_dz4pk8gewe_sturmer_1_part_2.jpg

28.

Pilarka formatowa Holzkraft minimax si x 32 A 3 UP X z podwójnym przechyłem agregatu

Zgłaszający:  Stürmer Maszyny sp. z o.o.

 

Pilarka formatowa z podwójnym przechyłem tarczy. Pilarka formatowa z podwójnym przechyłem ± 46°. Nareszcie dostępna dla każdego! Z elektryczną regulacją wysokości i kąta przechyłu tarczy w standardzie.

Umożliwia jednoczesne użycie tarczy głównej 400 mm i tarczy podcinającej 160 mm zarówno przy cięciu 90 °, jak i nachyleniu ± 46°, gwarantując maksymalną wysokość cięcia w płytach laminowanych jak i drewnie.

 

Pawilon 5, stoisko 9

 

form_hyolcw0qyc_sturmer_2.jpg

29.

Okleiniarka wąskich płaszczyzn Holzkraft minimax me40

 

Zgłaszający:  Stürmer Maszyny sp. z o.o.

 

Minimax me 40 to Okleiniarka, która gwarantuje wysoką jakość wykończenia (do wyboru kilka agregatów wykończeniowych: cyklina promieniowa, cyklina klejowa, polerka, agregat do wręgów ) z najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki prędkości posuwu elementu 9 m/min (najszybszy z zakresu minimax) zwiększa produktywność zakładu. Posiada wiele zalet i opcji dodatkowych takich jak praca z klejami PUR, możliwość zastosowania spryskiwaczy dla perfekcyjnego wykończenia obrabianych krawędzi.

Pawilon 5, stoisko 9

 

form_7g831dvpbx_sturmer_3.jpg

30.

Rębak MRZ

 

Zgłaszający:  TECHNODREWNO Sp. z o.o.

 

Rębaki Mütek są przeznaczone do rozdrabniania wszelkiego rodzaju odpadów, w tym drewna twardego i miękkiego, płyt wiórowych, płyt OSB i sklejki, a także drewna konstrukcyjnego.

 

Pawilon 5, stoisko 5

form_vvyvylg40g_technodrewno_1.jpg

31.

Brykieciarka MPP

 

Zgłaszający:  TECHNODREWNO Sp. z o.o.

 

Odpady o wilgotności max. 18% z drewna, słomy, papieru, tektury, tworzyw sztucznych i włókien można przekształcić w brykiety za pomocą brykieciarek Mütek MPP. Prasowanie odbywa się za pomocą ciśnienia hydraulicznego bez dodatków lub kleju.

Pawilon 5, stoisko 5

form_1hblfmicpo_technodrewno_2.jpg

32.

Biesse Insider FTT R8 Centrum Wiertarskie

 

Zgłaszający:  TEKNIKA SA

ELASTYCZNE CENTRUM OBRÓBCZE CNC PRZYSTOSOWANE DO PRACY W LINII, do jednoczesnej obróbki dwóch jednakowych elementów lub w odbiciu lustrzanym.
Urządzenie – z podawaniem poprzecznym – wyposażone w 4 górne zespoły robocze BH38 mocowane w dwóch niezależnych centrach roboczych, umożliwia obróbkę górnej płaszczyzny panelu oraz 4 boków.

Pawilon 5, stoisko 21

 

form_1r3ilvki3g_teknika_2.png

33.

Maggi Evolution 1000 Router Kompaktowe wielozadaniowe Centrum Obróbcze

 

Zgłaszający:  TEKNIKA SA

Router Evolution 1000 to nowa maszyna CNC w asortymencie Maggi: bardzo wysoka wydajność i niezwykła elastyczność są możliwe dzięki wysokiej jakości zespołom. Router Evolution 1000 obrabia elementy z wysoką dokładnością oraz jakością, gwarantując tym samym zadowolenie klientów. Teraz jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Pawilon 5, stoisko 21

 

teknika_2.png

34.

Koła pasowe wentylowane VTP

 

Zgłaszający:  TR Polska Sp. z o.o.

Wentylowane koło pasowe przeznaczone jest do napędów pasowych klinowych. Całkowicie nowa konstrukcja, wysoka jakość odlewu z żeliwa GGG60 pozwoliło na redukcję masy do 50% w porównaniu z typowym kołem pasowym oraz umożliwia zwiększenie prędkości obwodowej koła do 100m/s. Wentylacja rowków powoduje obniżenie temperatury pracy a co za tym idzie wydłuża żywotność pasa klinowego.Mniejsza masa oznacza mniejszy moment bezwładności.

Pawilon 4, stoisko 27

 

kola_pasowe.png

35.

PS315 PILARKA FORMATOWA

Zgłaszający:  Wood-Mizer

PS315 to precyzyjna pilarka stołowa o niezwykłej precyzji cięcia i dużej wydajności, która świetnie sprawdzi się w każdym zakładzie. Jej żeliwny stół roboczy i szeroki stół przesuwny umożliwiają osiągnięcie wysokiej dokładności i powtarzalności.

Teren otwarty, stoisko 22

 

 

form_xolhftc57o_woodmizer_1.jpg

36.

MP360 STRUGARKA CZTEROSTRONNA

Zgłaszający:  Wood-Mizer

MP360 jest maszyną o dużej wydajności, zaprojektowaną z myślą o profesjonalnych warsztatach. Maszyna struga i profiluje materiał z czterech stron jednocześnie. MP360 gwarantuje profesjonalne wykończenie produktu.

Teren otwarty, stoisko 22

 

form_9w5ahej1d8_woodmizer_2.jpg

37.

TRAK LT70 WIDE

Zgłaszający:  Wood-Mizer

Trak LT70 WIDE przeznaczona jest dla tych, którzy potrzebują większej wydajności. LT70 jest teraz dostępny z głowicą WIDE, która umożliwia tartakowi cięcie szerszych kłód. Głowica piły WIDE zwiększa maksymalną szerokość cięcia do 87 centymetrów.

Teren otwarty, stoisko 22

 

form_h4jtlmntdy_woodmizer_3.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni