Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną na targi DREMA!

Już jest! Do dyspozycji uczestników targów DREMA przygotowane zostało najnowsze rozwiązanie dla Wystawców i Zwiedzających - aplikacja mobilna oparta na kodach QR, których zeskanowanie przeniesie użytkownika do internetowego profilu Wystawcy. Aplikacja jest dostępna dla systemów operacyjnych Android i IOS w sklepie Google Play.

To nowoczesne narzędzie pozwoli przedłużyć istnienie Targów DREMA i sprawi, że zainteresowani będą mieli szansę jeszcze dłuższego korzystania z wartości, jakie przyniesie wydarzenie (kontakty z Odwiedzającymi, Klientami, prezentacja produktów i usług). Aplikacja pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają targi. Jej głównym celem jest umożliwienie dotarcia do wydarzenia targowego nawet tym, którzy nie opuszczą murów swoich domów. Dzięki aplikacji użytkownik może przenieść się do pawilonów targowych wirtualnie i uczestniczyć w targach online.

screenshot_2017-08-24-09-52-12.png

Jakie funkcjonalności znajdują się w aplikacji mobilnej DREMA 2017?

  • interaktywna mapa targów - sprawne poruszanie się po halach targowych
  • mapa google - ułatwia dojazd do targów
  • wydarzenia i powiadomienia - targom towarzyszą wydarzenia branżowe, o których użytkownik informowany będzie przez powiadomienia
  • obserwowane - dodanie wybranych profili wystawców oraz produktów do obserwowanych oszczędzi użytkownikowi noszenia ogromnej ilości wizytówek i katalogów. W profilu wystawcy znajdują się wszystkie potrzebne informacje

screenshot_1-002.jpg

screenshot_3.jpg

>>>POBIERZ APLIKACJĘ TUTAJ

 

W ramach targów DREMA zorganizowane zostaną również punkty informacyjne superexpo.com, w których hostessy będą informować o możliwościach, jakie superexpo.com daje zwiedzającym i wystawcom, a także pomogą zainstalować bezpłatną aplikację mobilną.

screenshot_2-002.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact