Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
KMA Maszyny zaprasza na targi DREMA 2018!

Firma KMA MASZYNY ma przyjemność zaprezentować Państwu między innymi dwie profesjonalne maszyny na targach DREMA w Poznaniu w dniach 11-14.09.19., które są niezbędne w każdym zakładzie stolarskim: profesjonalna okleiniarka Holzing G-MAX 360 oraz światowej marki piła formatowa Altendorf F45!

Nasz bestseller - okleiniarka krawędziowa Holzing G-MAX 360 z wstępnym frezowaniem cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Okleiniarka ta to idealna maszyna z automatycznym podajnikiem do płyt prostych, która nakłada klej bezpośrednio na płyty. Okleina może być drewniana lub PCV w zwojach aż do 3 mm lub w paskach aż do 4 mm. Dodatkowo maszyna posiada frezowanie wstępne i obcina okleinę automatycznie, a ponadto po obu stronach materiału obrabianego znajduje się jednostka do frezowania góra- dół. 20 długich rolek sprawnie i szybko podaje materiał.

holzing_g-max_360.jpg

Okleiniarki G-MAX 360 są skierowane do zakładów, które nie dysponują dużymi powierzchniami, jednak chcą spełniać najwyższe wymagania jakościowe. Seria okleiniarek G-MAX to gwarancja niezawodności, która jest potwierdzona bezawaryjną pracą w wielu firmach!

Kolejna maszyna, którą sprzedaliśmy już do wielu zakładów w Polsce, to piła formatowa Altendorf F 45, która jest doskonałym przykładem maszyny nowoczesnej do zastosowań przemysłowych. Oprócz imponującego wyglądu zewnętrznego, posiada przede wszystkim wysokiej jakości wnętrze i komponenty oraz nowy wymiar komfortu: inteligentne i absolutnie precyzyjne sterowanie.

Dodatkowym atutem maszyny Altendorf jest komponowanie jej według potrzeb stolarza: to Państwo wybierają to, co uważają za najważniejsze i niezbędne do pracy! Wszyscy klienci mogą wybrać jedno spośród trzech sterowań: ProDrive, EvoDrive lub ElmoDrive, oprócz tego do wyboru jest moc silnika, podcinak dwu- lub trzyosiowy z funkcją jedno- lub dwustronnego nachylenia, długość stołu przesuwnego, ogranicznik równoległy manualny, z wyświetlaczem DIGIT lub sterowany CNC, a także ogranicznik poprzeczno- kątowy, kątowy oraz wiele innych opcji, które ułatwiają pracę w stolarni i odciążają operatorów maszyn.

altendorf_f45.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia maszyn na naszych stanowiskach: Pawilon 5, stoiska 28, 32 i 33! Oprócz wyżej wymienionych, będzie można obejrzeć wszystkim znane i profesjonalne maszyny między innymi marki Robland. Dodatkowo nowością będą niezawodne maszyny Panhans, które zasługują na zaufanie wśród stolarzy poprzez swoje wykonanie i dokładną pracę. Nasi sprzedawcy oraz serwisanci są do Państwa dyspozycji osobiście w Poznaniu w dniach 11-14.09.18. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania,  a także chętnie pokażemy jak nasze maszyny zachowują się podczas pracy! Do zobaczenia!

drema_pl.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni