Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
KDT Woodworking Machinery zaprasza na targi DREMA

KDT Woodworking Machinery jest światowym liderem maszyn do produkcji mebli. "Wykonaj dla jakości, niech klient Cię doceni" to zobowiązanie KDT dla każdego klienta. Posiadając wysokiej jakości części, 140 000 m2 powierzchni fabryk, produkując ponad 7000 maszyn rocznie, ciągłe doskonalenie i własny, doświadczony zespół badania i rozwoju, KDT zapewnia Państwa, że wybór ich maszyn jest najlepszym wyborem.

Firma posiada cztery dywizje: Okleiniarek, Cięcia, Wiercenia i Automatyzacji, których produkty można znaleść u producentów mebli w więcej niż 70 krajach na całym świecie. Sukces klienta to sukces KDT, dlatego maszyny KDT są najlepszymi dla wygranej klienta.

 

Nowości maszyn KDT będące na targach:

Centrum wiercące model KD-209S

Najnowsza super-szybka maszyna CNC- specjalnie zaprojektowana przez zespół badania i rozwoju KDT. Pięcio osiowa CNC (uawaga): z dwoma górnymi, niezależnymi agregatami wiercącymi, które znacznie zwiększyły produktywność wiercenia! Pomiędzy wierceniami maszyna może dokonać frezowania i żłobień pod zawiasy. Z tym rozwiązaniem super-szybka CNC może przerobić około 1500 paneli na roboczo zmianę. Prędkość osi to X-130 m/min, Y-75 m/min, Z-30-m/min. Ponadto maszyna posiada wytrzymałe I jakościowe części, przemysłową ramę i jest prawie bezawaryjna. Jest perfekcyjna na indywidualne zamówienia, ze względu na szybkość i łatwość przestawienia, bez potrzeby manualnych przestawień, jak również dla producentów do masowej produkcji.


Elektroniczna piła formatowa model Ks-132PV

3-ks-132pv.jpg

Elektroniczna piła formatowa z wbudowanym programem optymalizacyjnym, łatwym w obsłudze, 15-to calowym ekranem dotykowym, współpracującym z Windowsem i krystalicznie czystym monitorem, skanerem i drukarką kodów kreskowych. Wysoki poziom rozwiązywania problemów I ustawiania parametrów. Ustawienia piły sterowane ekranem dotykowym. Solidna rama eliminijąca wibracje. Chiny są liderem w produkcji elektroniki więc możesz być pewny, że wybierasz najlepszą elektroniczną piłę formatową.

Zapraszamy!

1-na_temat_kdt.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni