Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
InfoTEC WorkShop na targach DremaSilesia

Profesjonaliści z firmy INFOTEC CNC zorganizują absolutną nowość - strefę "Produkcja Mebli Na Żywo" – niezwykle ciekawe widowisko, które łączyć będzie całościowe przygotowanie i wykonanie konkretnych modeli mebli. Pokazowej fabryce mebli na żywo towarzyszyć będą wykłady dotyczące projektowania mebli, użycia odpowiednich programów graficznych i najnowszych technologii, jak również wykorzystania potencjału maszyn sterowanych numerycznie.

InfoTEC WorkShop - Fabryka Mebli na Żywo na targach DremaSilesia 2018 odbędzie się pod hasłem „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.”

Wydarzenie InfoTEC WorkShop to:

1. Wykłady prezentujące cyfrowe projektowanie mebli, m.in.: wnękowych i kuchennych. Wykazanie oszczędności czasu już w trakcie projektowania, korzystając z cyfrowego projektowania z procesorem CAM.
2. Przedstawienie nowości w systemach okuć i zaprezentowanie inspirujących rozwiązań aranżacji kuchni z wykorzystaniem współczesnych okuć.
3. Wprowadzenie do innowacyjnej produkcji mebli przy pomocy maszyn sterowanych komputerowo. Przedstawienie oszczędności wynikających z zastosowania zautomatyzowanej produkcji.

4. Produkcja zaprojektowanych mebli na żywo.

5. Pokazy dla wszystkich zainteresowanych optymalizacją produkcji mebli

Dzięki takiemu działaniu, uczestnicy poznają proces powstawania mebli krok po kroku i poczują się jak w prawdziwej fabryce.

Agenda:

11:00 Przywitanie gości i omówienie warsztatów
11:10 Współczesne akcesoria meblowe - estetyka i funkcjonalność
11:40 InfoTEC CNC – maszyny CNC dla Profesjonalistów
12:00 Projektowanie i optymalizacja produkcji w jednym czasie
12:50 Wygodne finansowanie inwestycji
13:00 Przejście na praktyczny pokaz
13:10 Innowacyjne technologie w procesie produkcji mebli
14:00 Konkurs
14:30 Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród

Serdecznie zapraszamy! 6-8 kwietnia 2018, Expo Silesia, Sosnowiec!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact