Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
DREMA 2018 - zaczynamy lokalizację!

Na tę chwilę - cztery miesiące przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów DREMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 września 2018, możemy pochwalić się ponad 16 500 m2 sprzedanej powierzchni wystawienniczej i ponad 240 zgłoszonymi wystawcami, w tym 35 nowymi. Właśnie rozpoczynamy lokalizację firm, które wspólnie z nami będą tworzyć tegoroczną odsłonę targów DREMA 2018!

Targi DREMA to niekwestionowany lider wśród przedsięwzięć targowych w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowanych branży obróbki drewna. Tegoroczna ekspozycja obejmować będzie 7 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 8 oraz teren otwarty), udział w targach wezmą liderzy rynku z 25 krajów, którzy zaprezentują innowacyjne maszyny, nowoczesne technologie i oryginalne rozwiązania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i stolarskiego. Każdy, kto pojawi się w terminie 11-14 września 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie pod ogromnym wrażeniem, zarówno ekspozycji wystawienniczej, jak i oferty wydarzeń towarzyszących, w tym konferencji, warsztatów i przestrzeni specjalnych.

Organizatorzy targów DREMA wraz z partnerami branżowymi nie ustają poszukiwaniu coraz to nowszych rozwiązań i ciekawych tematów, które mogą zainteresować profesjonalistów. Nie bez przyczyny mówi się, że Poznań od lat przyciąga liderów rynku i przez 4 dni staje się stolicą przemysłu drzewnego i meblarskiego, a Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA wyznacznikiem zmian, trendów i kierunku rozwoju branży.

W tym roku rozszerzy się grono dotychczasowych partnerów, którzy przygotują w ramach przestrzeni targowej niezwykle interesujące wydarzenia: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop. Zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji.

Międzynarodowe Targi Marzyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, 11-14.09.2018, Poznań - zapraszamy!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact