Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Dobre Maszyny S.C.

Dobre Maszyny S.C. - dostarczamy technologie, materiały szlifujące oraz urządzenia do szlifowania przygotowawczego oraz między lakierniczego w procesie uszlachetniania powierzchni drewna, fornirów, MDF-u oraz innych materiałów. Nasze technologie to zupełnie nowy, najwyższy poziom standardu dla tej grupy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie rozwiązania są standardowe. Niektóre szlify wymagają indywidulanego, przemyślanego podejścia. Jesteśmy elastyczni w dobieraniu systemów pod konkretne wymagania.

Po szlifowaniu czas na …lakierowanie

collage-002.jpg

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w kraju, automatów lakierniczych, polewarek szczotkowych firmy CEETEC. Prowadzimy własną produkcję automatów lakierniczych DMS.

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży. Pomagamy przy wdrożeniu i uruchomieniu całego procesu lakierowania. Opuszczamy twój zakład dopiero w momencie, gdy wszystko działa jak należy, a pracownicy są przeszkoleni.

Targi Drema są odpowiednim miejscem, w którym możemy się spotkać i porozmawiać. Jeżeli masz jakieś pytania zawsze chętnie odpowiemy.

drema_2018_baner.jpg

Firma Ceetec została założona w 1970 roku. Przez wszystkie lata Ceetec produkował maszyny dla globalnego rynku koncentrując się na prostocie i łatwej obsłudze. Dzisiaj Ceetec wysoko wyspecjalizowaną firmą z solidną znajomością branży. Asortyment produktów składa się z maszyn do szlifowania i malowania.

 

ceetec.gif

 

W naszej firmie mamy duże doświadczenie w instalacji maszyn malarskich na liniach produkcyjnych. Doświadczenie to zapewnia, ze zakupione maszyny zostaną zintegrowane z linią produkcyjną. Aby zapewnić efektywną pracę z maszyną od samego początku, pracownicy zostaną przeszkoleni z zakresu użytkowania i konserwacji maszyny.

W Polsce naszym przedstawicielem jest firma Dobre Maszyny S.C. www.dobre-maszyny.eu

Wstecz

Partnerzy Medialni