Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
77 Blue Machine zaprasza na targi DREMA 2018!

Firma 77 Blue Machine istnieje od 1998 roku i zajmuje się wyposażaniem zakładów przemysłu drzewnego w maszyny i narzędzia do obróbki drewna oraz tworzyw drzewnych.

Ze względu na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz duże doświadczenie w branży wykonujemy bardzo często kompleksowe projekty technologiczne łącznie z wyposażeniem, uruchomieniem i szkoleniem załogi.  Specjalizujemy się w projektowaniu zakładów przemysłu drzewnego od podstaw oraz ciągów technologicznych dla wybranych odcinków produkcji. Mamy doświadczenie i referencje w projektach tartaków, zakładów produkcji okien i drzwi, zakładach przemysłu meblowego, zakładach produkcji elementów przeznaczeniowych do mebli oraz innych. Ponadto zajmujemy się również sprzedażą szerokiego asortymentu ostrzarek oraz maszyn do regeneracji narzędzi. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu znanych producentów maszyn do obróbki drewna oraz ostrzenia narzędzi. Od wielu lat gościmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich, prezentując oferowane przez nas produkty.

 

ZAPOWIEDŹ EKSPOZYCJI NA TARGACH DREMA 2018 !

W związku z nadchodzącymi targami zaprosiliśmy do współpracy wiele zagranicznych firm których 77 BLUE MACHINE jest wyłącznym przedstawicielem handlowym na terenie naszego kraju. Na naszym wspólnym stoisku będą gościć zagraniczni przedstawiciele firm, którzy będą prezentować własne produkty, tj. ABM Makine - producent nowoczesnych ostrzarek i maszyn do regeneracji narzędzi, COSMEC Technology - firma zajmująca się produkcją wielopił oraz zaawansowanych centrów obróbczych, DINCMAK - producent numerycznych tokarek oraz maszyn do obróbki drewna, OMGA DIRREGI - oferująca rozwiązania dotyczące optymalizacji cięcia drewna, SARMAX - producent innowacyjnych rozwiązań impregnacyjnych i lakierniczych oraz UNVER - firma, o szerokim wachlarzu maszyn do obróbki drewna. Wszystkie prezentowane maszyny zostaną uruchomione na czas trwania targów, w związku z tym możliwe będzie zapoznanie się z zastosowanymi technologiami oraz przyjrzenie się obróbce, bądź symulacji pracy urządzeń.

 

img_20170606_124637.jpg img_20170915_104142.jpg

 

Wymienione poniżej urządzenia będą częścią ekspozycji na targach DREMA 2018 !

Wielofunkcyjne centrum obróbcze TORMAT.JOKER DINCMAK

joker_1v.jpg

NOWOŚĆ !!!

Specjalistyczne centrum obróbcze TORMAT.JOKER z 4 osiami sterowanymi numerycznie CNC, z 5 funkcjami pracy, na której można wykonać różnego rodzaju drewniane nogi krzeseł, stołów oraz mebli. Maszyna posiada funkcje pracy takie jak: frezowanie, szlifowanie, żłobienie, nawiercanie/wiercenie oscylacyjne oraz toczenie. Automatyczny podajnik (opcja) pozwala na prawidłowy i bezpieczny załadunek elementu obrabianego na pozycję roboczą

Szczegółowe informacje >>TUTAJ

FILMY:
https://youtu.be/3GzXIKiMRR8
https://youtu.be/rAz1HDm7_s0
https://youtu.be/NUAeNbXkdB8
https://youtu.be/d81Hs7yJG5k
https://youtu.be/ACbLsfCLiBI

 

Maszyna do impregnacji elementów drzwi i okien APACHE "Q-BASE" SARMAX

qbase_1.jpg

NOWOŚĆ !!!

Impregnarka mod. APACHE Q-BASE została opracowana, zgodnie z nowymi przepisami DIN / EN 6800, w celu zastosowania cieczy ochronnej na elementach drewnianych, zarówno litych, jak i laminowanych, o stałym i zmiennym profilu (kształtowanym lub profilowanym) obrobionym lub jeszcze nie poddanym obróbce w celu ochrony przed warunkami atmosferycznymi, bakteriami, algaliami, próchnieniem, pękaniem, powstawaniem pęcherzy oraz łuszczeniem. Dzięki serii potężnych nadmuchów powietrza, Q-BASE zapewnia perfekcyjną aplikację, pokrycie i wykończenie gruntem (bejcą), impregnatem, substancją przeciwzapalną oraz kolorami dekoracyjnymi, nawet najbardziej ukrytych i/lub wąskich obszarów.

Szczegółowe informacje >>TUTAJ

FILMY:
https://youtu.be/RQ07zyvBf8M
https://youtu.be/vnrLq8-jdyw

Optymalizerka T521 OPT OMGA

t_521_opt_1.jpg

Ostatnia generacja programowalnej automatycznej piły optymalizującej do cięcia drewna oraz usuwania wad. Nadaje się do wielu wymagań produkcyjnych. Dzięki unikalnemu systemowi laserowemu, operator może oznaczać długości cięcia oraz wady, które powinny zostać usunięte. Urządzenie jest wyposażone w regulator wyboru pomiędzy pięcioma programami cyklu pracy. Wbudowany komputer jest w stanie zapisywać dane w formie listy z długościami (podzielonymi na dwa różne typy) oraz ilością odpowiadających temu uciętych elementów. Dane cięcia mogą zostać bezpośrednio wyświetlone przy użyciu klawiatury NC lub za pomocą bezpośredniego połączenia szeregowego do zdalnego komputera. System ten jest dostępny dla 4000 mm lub 6000 mm długości użytkowej cięcia.

Szczegółowe informacje >>TUTAJ

FILMY:
https://youtu.be/zpgtqTI9F5g

 

Automatyczna ostrzarka NC pił tarczowych widiowych CNC-650 ABM

cnc650_1.jpg

Maszyna CNC-650 charakteryzuje się dużą prędkością pracy, dzięki 7 numerycznie sterowanym osią wykonującym ostrzenie powierzchni przyłożenia i natarcia wszystkich standardowych geometrii zębowych dla pił do cięcia drewna oraz aluminium (możliwość programowania dowolnej niestandardowej geometrii zębowej) o maksymalnej średnicy do Æ 650 mm. Pozycjonowanie ostrza za pomocą jednego przycisku i szybkie uruchomienie za pomocą kilku przycisków. Specjalna wysoko-prędkościowa konfiguracja usprawnia i zmniejsza czas szlifowania pił widiowych, zwiększając przy tym produktywność, bez zmniejszenia dokładności ostrzenia lub żywotności ściernicy. Intuicyjny panel ułatwia obsługę urządzenia.

Szczegółowe informacje >>TUTAJ

FILMY:
https://youtu.be/ZS1lfLk79ig
https://youtu.be/cJ1zYv78ci8

 

ZAPRASZAMY!

drema_pl_77bm.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni