Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
3D Master zaprasza na targi DREMA 2018

Oferujemy kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w różnych dziedzinach. Nasze rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się m. in. w takich dziedzinach jak meblarstwo oraz tam, gdzie drewno podlega obróbce. W naszym portfolio produktów znajdą Państwo maszyny CNC wraz z oprogramowaniem, drukarki 3D, precyzyjne skanery 3D oraz oprogramowanie CAD/CAM.

Dla klientów wykonujemy również usługi skanowania 3D, drukowania 3D i pełen zakres doradztwa technicznego. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia tematyczne pod okiem doświadczonych ekspertów 3D MASTER.

Technologie 3D w meblarstwie

W ostatnich latach zwiększyła się popularność wykorzystania rozwiązań 3D w branżach, które zajmują się produkcją mebli oraz obróbką materiałów z drewna lub mieszanek drewnianych. 3D MASTER stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniu klientów. Druk 3D bowiem okazuje się często o wiele tańszą i szybszą alternatywą dla produkcji. Na targach pokażemy połączenie technologii druku 3D, skanowania 3D oraz frezowania w celu uzyskania gotowego produktu, którym może być np. drewniana rzeźba.

Zaprezentujemy również jakie korzyści niesie wdrożenie takiej technologii we własnym zakładzie. Pokażemy innowacyjne skanery 3D za pomocą, których zeskanują Państwo element, a następnie uzyskają z niego zamiennik lub prototyp. To rozwiązanie umożliwia wyprodukowanie niskim kosztem np. figurek lub rzeźb z drewna. Dodatkowo druk 3D świetnie się sprawdzi w przypadku prototypowania mniejszych elementów np. niewielkie nóżki w meblach, zawiasów lub uchwytów. Do możliwości jakie daje 3D MASTER, należy dodać projektowanie np. sztukaterii czy elementów dekoracyjnych. Na naszym stoisku będą mogli Państwo zobaczyć jak przebiega procesu skanowania 3D oraz dowiedzieć się jak w prosty sposób możemy powielić lub skopiować elementy drewniane za pośrednictwem maszyn CNC lub druku 3D.

Zapraszamy na stoisko, a poniżej przedstawiamy krótki filmik, na który zobaczą Państwo proces frezowania maszyną CNC w naszym oprogramowaniu.

 

ZOBACZ FILM >>

Wstecz

Partnerzy Medialni