Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
18.04.2019
Wielkanocy we wszystkich kolorach tęczy, wiosennego nastroju, uśmiechu i odpoczynku od codzienności życzy świątecznie Grupa MTP.

[ więcej ]


25.03.2019
Targi DremaSilesia to największe regionalne wydarzenie poświęcone tematyce obróbki drewna. Głównym założeniem jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest NOWOCZESNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji mebli kuchennych).

[ więcej ]


22.03.2019
Reprezentacja zespołu bloku poznańskich targów DREMA/ Furnica/ Sofab oraz targów DremaSilesia w Sosnowcu odwiedziła dziś Lublin, aby promować oba wydarzenia i dotrzeć z ofertą do mieszkańców Polski Wschodniej.

[ więcej ]


19.03.2019
Dziś jest święto stolarzy, rzeźbiarzy i rzemieślników związanych z obróbką drewna. Z tej okazji życzymy pasji, sukcesów w pracy zawodowej oraz dumy z wykonywanego rzemiosła. Niech ten dzień będzie "w dechę"!

[ więcej ]


15.03.2019
Mamy zaszczyt zaprosić profesjonalistów związanych z branżą meblarską i stolarską na targi DremaSilesia, podczas których odbędą się prezentacje innowacyjnej wiertarki ATUT. Podczas trzech dni Targów klienci będą mogli zapoznać się także z nowościami: dwuwrzecionówką i szablonem do pracy na dużych elementach z płyt wiórowych.

[ więcej ]


12.03.2019
Tegoroczne targi Drema/ Furnica/ Sofab w Poznaniu oraz DremaSilesia w Sosnowcu to ekspozycje liderów i kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Zapraszamy!

[ więcej ]


21.02.2019
Nadchodzącą edycję targów FURNICA i SoFab przygotowuje zespół projektowy odpowiedzialny za sukces targów DREMA i DremaSilesia!

[ więcej ]


12.02.2019
Podczas tegorocznych targów DremaSilesia 2019 w Sosnowcu ponownie odbywać się będą warsztaty stolarskie organizowane wspólnie przez firmę InfoTEC CNC oraz Grupę MTP.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni