Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
14.09.2018
Dziś to już ostatnio dzień nadawania transmisji na żywo - jeśli nie chcecie niczego przegapić, subskrybujcie nasze kanały! Poza transmisją LIVE dostępnych jest wiele filmów i wywiadów prezentujących branżę drzewno-meblarska w Polsce. Zachęcamy - bądźcie z nami przez cały rok!

[ więcej ]


14.09.2018
Wielkimi krokami zbliża się finał I Edycji konkursu Starcie Mistrzów! Już dziś o godz. 14.00 okaże się, która ze zgłoszonych prac wygra!

[ więcej ]


13.09.2018
Dokument „Nowoczesny Przemysł Drzewny” miał swoją premierę podczas pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego DREMA 2018. Znajduje się w nim wiele ciekawych informacji na temat polskiego przemysłu drzewnego. Film jest realizowany przez Macieja Pawlenię i Wytwórnię Materiałów Filmowych, a jego produkcję wspierają firmy: KPPD, Poltarex, BM CAT BERGERAT MONNOYEUR ,Tor-Pal, VL SAWS sp. z o o.

[ więcej ]


13.09.2018
Jeśli jesteście ciekawi, jakie atrakcje przygotowali na dziś nasi partnerzy - to bądźcie z nami i śledźcie nasz kanał Youtube - DremaTV lub profil na FB!

[ więcej ]


12.09.2018
Dobiegł końca drugi dzień bloku targów DREMA, Furnica i Sofab. Profesjonalnie przygotowana ekspozycja nowoczesnych technologii, maszyn i narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, jak również szereg wydarzeń towarzyszących przyciągnęły do Poznania ogromną liczbę specjalistów z sektora obróbki drewna. Zdecydowanie na większości stoisk można było usłyszeć: to był bardzo dobry dzień!

[ więcej ]


12.09.2018
Nowe maszyny, nowe technologie - wszystko to można zobaczyć na targach DREMA 2018. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego Magazyn Targowy Flesz w TVP Poznań.

[ więcej ]


12.09.2018
– Automatyzacja jest szansą na rozwój sektora meblowego w Polsce. Jestem przekonany, że inwestycje w tym zakresie będą się przekładać na ekspansję polskich firm na rynkach zagranicznych, aby Polska mogła stać się największym producentem mebli na świecie – stwierdził Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Paweł Chorąży otwierając kongres meblarski na MTP w Poznaniu.

[ więcej ]


12.09.2018
Skoro prezentujemy najnowsze technologie dedykowane przemysłowi drzewnemu i meblarskiego, to nie mogło zabraknąć ujęć przestrzeni targowych DREMA 2018 z lotu ptaka.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact