Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
12.12.2018
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Razem z targami DremaSilesia są idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna.

[ więcej ]


31.10.2018
Od nadchodzącej edycji 2019, targi FURNICA staną się częścią targów DremaSilesia i DREMA, która jest obecnie piątą wystawą światową dedykowaną branży obróbki drewna. To połączenie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

[ więcej ]


30.10.2018
Właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na targi branży drzewnej i meblarskiej. Jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni wystawienniczej w obu wydarzeniach!

[ więcej ]


29.10.2018
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. Według danych VDMA-Auma 2018, przedstawionych podczas tegorocznego zebrania Stowarzyszenia Eumabois w Stambule, targi DREMA znalazły się na piątym miejscu w rankingu znanych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai, stając się tym samym poważnym graczem w globalnej targowej elicie.

[ więcej ]


25.10.2018
W dniu 24 października 2018 r. w Łodzi pod hasłem przewodnim: "Kierunki rozwoju i przyszłość przemysłu drzewnego w Polsce" odbyło się II Forum Bezpieczeństwa Polskiego Przemysłu Drzewnego, przygotowane przez PZU Lab S.A., Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

[ więcej ]


22.10.2018
Zautomatyzowane Centrum Obróbcze CNC ProNest, zgłoszone przez firmę SERON Kołodziejczyk Sp.j. ze Stalowej Woli, otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2018 - WYBÓR KONSUMENTÓW uzyskując 37,7 % wszystkich głosów.

[ więcej ]


22.10.2018
Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

[ więcej ]


05.10.2018
4 października br. odbyło się spotkanie organizatorów targów Drema i DremaSilesia z przedstawicielami Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Rozmowy dotyczyły współpracy targowej, wyzwań dla branży oraz zaangażowania PIGPD i MTP na rzecz propagowania drewna i polskich firm drzewno-meblarskich w kraju i na świecie.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact