Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
04.06.2019
Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

[ więcej ]


28.05.2019
Zespół targów DREMA w dniach 27-29 maja br. uczestniczy w targach Ligna w Hanowerze. Celem wyjazdu jest poszukiwanie nowych kontaktów i nawiązanie współpracy z przedstawicielami branży drzewno-meblarskiej spoza Polski. Zapraszamy na spotkania - pawilon 17, stoisko nr B80.

[ więcej ]


10.05.2019
TWÓRZ Z NAMI REKORDOWĄ EDYCJĘ TARGÓW DREMA! POZOSTAŁ MIESIĄC PROMOCYJNYCH CEN NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ!

[ więcej ]


02.05.2019
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. W 2019 r. odbędzie się już 35- jubileuszowa edycja targów DREMA!

[ więcej ]


25.03.2019
Targi DremaSilesia to największe regionalne wydarzenie poświęcone tematyce obróbki drewna. Głównym założeniem jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest NOWOCZESNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji mebli kuchennych).

[ więcej ]


22.03.2019
Reprezentacja zespołu bloku poznańskich targów DREMA/ Furnica/ Sofab oraz targów DremaSilesia w Sosnowcu odwiedziła dziś Lublin, aby promować oba wydarzenia i dotrzeć z ofertą do mieszkańców Polski Wschodniej.

[ więcej ]


19.03.2019
Dziś jest święto stolarzy, rzeźbiarzy i rzemieślników związanych z obróbką drewna. Z tej okazji życzymy pasji, sukcesów w pracy zawodowej oraz dumy z wykonywanego rzemiosła. Niech ten dzień będzie "w dechę"!

[ więcej ]


15.03.2019
Mamy zaszczyt zaprosić profesjonalistów związanych z branżą meblarską i stolarską na targi DremaSilesia, podczas których odbędą się prezentacje innowacyjnej wiertarki ATUT. Podczas trzech dni Targów klienci będą mogli zapoznać się także z nowościami: dwuwrzecionówką i szablonem do pracy na dużych elementach z płyt wiórowych.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni