Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Drema Dzieciom - opis projektu

Drema Dzieciom i Seniorom – to idea, w ramach której odbywają się dwa przedsięwzięcia: Fabryka Mebli na Żywo oraz Polska Fabryka Mebli. Szczytny cel przyświecający uczestnikom oraz fakt, że wszystkie wykreowane produkty są przekazywane na cele charytatywne sprawiają, że projekt Drema Dzieciom i Seniorom nabiera szczególnego charakteru i cieszy się dużym zainteresowaniem, tak firm i partnerów, jak i samych uczestników.

drema_dzieciom_i_seniorom_02.jpg

 

Projekt Drema Dzieciom i Seniorom po raz kolejny pomoże spełniać dziecięce i senioralne marzenia. Od 12 do 15 września br., goście odwiedzający teren Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mogli obserwować poszczególne etapy produkcji zaprojektowanych mebli. Meble do wyposażenia dziecięcych pokoi, wytwarzane w czasie tegorocznej edycji targów DREMA 2017, trafią do domów dziecka i domów opieki dla osób starszych.

Pokazowe Fabryki Mebli pozwolą zaprezentować możliwości polskich producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, w zakresie kompleksowych rozwiązań wyposażenia przemysłowego dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora drzewnego i meblarskiego. Ponadto celem spotkania jest także pokazanie możliwości technologicznych, stosowanych do obróbki materiałów drewnianych i drewnopochodnych.

Podczas ubiegłorocznej edycji projektu Drema Dzieciom 2016, na zakończenie Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, 10 kompletów mebli wyprodukowanych w czasie czterech targowych dni, zostało uroczyście przekazanych na rzecz Fundacji Caritas Polska, która dostarczyła je najbardziej potrzebującym placówkom.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact