Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Nowości DREMA 2017

Nazwa produktu

Opis nowości

Firma zgłaszająca

Stoisko

Zdjęcie

Maszyna do impregnacji elementów drzwi i okien APACHE Q-BASE SARMAX

Konwencjonalne techniki nakładania impregnacji lub podkładu na zmontowane okna i ramy nie gwarantowały całkowitej ochron! y produktu, omijając czopy, przestrzenie i otwory kołkowe. Dzięki nowej technologii powlekania Q-BASE zastosowanej na nie zmontowanych elementach, możliwe jest uzyskanie całkowitego pokrycia ramy drzwiowej i okiennej zgodnie z restrykcyjnymi normami międzynarodowymi, co jest niezbędną cechą dla uzyskania certyfikatu jakości.

 

77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

Pawilon 5, stoisko 10

 

form_spieoco4o2_qbase.jpg

Wielofunkcyjne centrum obróbcze CNC mod. TORMAT.JOKER DINCMAK

Centrum obróbcze TORMAT.JOKER z 4 osiami sterowanymi numerycznie CNC, z 5 funkcjami pracy, na której można wykonać różnego rodzaju drewniane nogi ! krzeseł, stołów oraz mebli. Maszyna posiada funkcje pracy takie jak: frezowanie, szlifowanie, żłobienie, nawiercanie/wiercenie oscylacyjne oraz toczenie. Automatyczny podajnik pozwala na prawidłowy i bezpieczny załadunek elementu obrabianego na pozycję roboczą.

 

77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

Pawilon 5, stoisko 10

 

form_63ktdo7vk0_joker.jpg

Automatyczna dwutarczowa ostrzarka CNC pił tarczowych widiowych mod. CNC-PRO X ABM

Maszyna CNC-PRO X charakteryzuje się dużą prędkością pracy, dzięki 7 numerycznie sterowanym osią wykonującym! czołowe i grzbietowe ostrzenie wszystkich form zębowych pił widiowych o średnicy do 800 mm, przeznaczonych do cięcia drewna, płyt wiórowych, płyt MDF, PVC oraz aluminium, w jednym cyklu dzięki systemowi podwójnej ściernicy. Ostrzenie zapewnia czystą i bezuszkodzeniową krawędź cięcia na zastosowanych materiałach. Wszystkie operacje są proste, w odniesieniu do jednego szlifowanego zęba. Wszystkie pozostałe regulacje wykonywane są automatycznie poprzez numeryczną kontrolę osi CNC. Wszystkie geometrie zębowe wykonywane są w jednym pojedynczym przejściu.

 

77 BLUE MACHINE Józef Sobczyk

 

Pawilon 5, stoisko 10

 

cnc_pro.jpg

DML250 Tokarka do drewna z odlewu żeliwnego z 5 prędkościami

DML 250 to kompaktowa, dobrze i czysto wykonana tokarka, o doskonałych parametrach obróbki i dobrej relacji ceny do możliwości. Zakres obróbki i wielkość maszyny, czynią ją idealnym urządzeniem do małych zakładów.

 

Agencja AMK Sp. z o.o.

 

Pawilon 4, stoisko 56

 

dml250-thread.jpg

Cabineo - złączka do łączenia korpusów

Nowa złączka Lamello do łączenia korpusów. Wydajna i szybka obróbka za pomocą wszystkich typów maszyn CNC. Prosty montaż. Bardziej stabilne połączenie.

 

Agencja AMK Sp. z o.o.

 

Pawilon 4, stoisko 56

 

 

cabineo_zlaczka_amk.jpg

Variocut frezarka do przycinania parkietu

Do wycinania szczelin dylatacyjnych o szerokości szczeliny 4-8 mm

Agencja AMK Sp. z o.o.

 

Pawilon 4, stoisko 56

 

variocut_amk.jpg

Poszerzenie stołu stolarskiego ELITE 1500 i 2000

Platforma zaciskowa Elite to stabilne i uniwersalne przedłużenie przeznaczone do modeli Elite 1500 i 2000. W wypadku braku stołu stolarskiego platformę można przykręcić do ściany i wykorzystać jako powierzchnię roboczą. Można ją przedłużać o 510 mm.

 

Agencja AMK Sp. z o.o.

 

Pawilon 4, stoisko 56

 

elite_platform_amk.jpg

Nakładarka 10 kg z pistoletem sterowanym pneumatycznie

Precyzyjne dozowanie ilości podawanego kleju. Prosta budowa, brak elektroniki i skomplikowanych elementów sprawia, że nakładarki z Systemu Klejowego Agencji AMK cechuje długa żywotność. Nowy typ zbiornika ze stali nierdzewnej polerowanej.

 

Agencja AMK Sp. z o.o.

 

Pawilon 4, stoisko 56

 

nakladarka_10_kg_amk.jpg

Woodwork for Inventor v8

 

Woodwork for Inventor v8 to oprogramowanie do projektowania, które w pełni integruje się z Autodesk Inventor. Oba te rozwiązania wspólnie tworzą świetny system do projektowania w branży meblarskiej. Nie ma znaczenia, czy zajmujemy się meblami kuchennymi, meblami skrzyniowymi, za! budową na wymiar, czy innymi rodzajami wyrobów – Woodwork zautomatyzuje typowy proces przygotowania produkcji, przez co znacznie wpłynie na zmniejszenie ilości błędów w tym procesie. Dzięki wykorzystaniu naszego oprogramowania projektanci i konstruktorzy mają więcej czasu na bycie kreatywnym, pozwalając sobie na efektywną pracę i przygotowanie najwyższej jakości danych. Woodwork for Inventor jest dostępny w różnych wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, niemieckiej, rosyjskiej, polskiej, włoskiej i hiszpańskim.

CADSOFT Tomasz Grzyb

Pawilon 6A, stoisko 4

 

woodwork_logo.png

Prezentacja schodów na budowie z pomocą okularów wirtualnej rzeczywistości Holo-Lens

Jak klientowi który dopiero co postawił surowe ściany pokazać jego pomieszczenie na gotowo, z tapetami, podłogą i gotowymi schodami? Czy po zamontowaniu schodów pozostanie wystarczająco miejsca na przejście przez korytarz, czy proponowane kolory odpowiadają?
Teraz jest to możliwe pomocą programu Compass CAD10PL i okularów wirtualnej rzeczywistości Holo-Lens. Firma Compass Software jest znana z nowatorskich pomysłów. Tutaj pokazała sposób na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii 3D w celach marketingowych.
Innowacje programu do projektowania i produkcji schodów Compass CAD10PL będzie można podziwiać na targach Drema 2017.

Compass Software Polska

Pawilon 6, stoisko 13

 

holo-lens_compass_software.jpg

Plaster topoli

Stół jest unikatowy dzięki swojej niepowtarzalnej ponad 2 metrowej średnicy.

Handicraft

Pawilon 3, stoisko 31

 

plaster_topoli_handicraft.jpg

Stół dębowy

Stół dębowy z jednego kawałka drzewa o długości 5 metrów.

 

Handicraft

Pawilon 3, stoisko 31

 

stol_debowy_handicraft.jpg

Stolik z kostek

Stolik jest wykonany z kostek drewna.

Handicraft

Pawilon 3, stoisko 31

 

stol_kostki_handicraft.jpg

FISCH TOOLS Black Shark wiertło Forstnera

Nowa generacja wierteł Forstnera do drewna litego o podwyższonej żywotności. Zmodyfikowany kąt natarcia ostrza wybierającego - bardziej agresywne wiertło - efektywniejsza praca z zachowaniem idealnej jakości otworów.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

 

Pawilon 6A, stoisko 15

 

fish_tools_wiertlo_ita_tools.jpg

VIRUTEX FR129VB frezarka do zawiasów

Frezarka Virutex dedykowana do wiercenia otworów pod zawiasy drzwiowe, w tym pod zawiasy niewidoczne do drzwi bez przylgowych. Dzięki wymiennym szablonom umożliwia wykonywanie otworów pod wszystkie dostępne na rynku zawiasy.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

virutex_fr129vb_ita_tools.jpg

Multi-podpora PIHER ARM+3

 

Multi-podpora teleskopowa do szerokiego zastosowania podczas montażu mebli i prac wykończeniowych. ARM +3 to system do jednoręcznej obsługi podczas pracy za pomocą mechanizmu sprężynowego. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu można jej używać w pojedynkę co znacznie ! ułatwia pracę i proces montażu.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

multi-podpora_piher_arm-3_ita_tools.jpg

Track Quick PIHER ścisk do stołów stolarskich i szyn prowadzących

Ścisk PIHER Track Quick to najnowsze rozwiązanie do montażu materiału na stole roboczym z otworami oraz zaciskana szyn i listew prowadzących od elektronarzędzi. Efektywne rozwiązanie dzięki rączce typu Quick. Szczęki wykon! ane z nylonu i włókna szklanego osadzone są na kutym, stalowym ramieniu. Łatwa praca jedną ręka sprawia że rozwiązanie PIHER jest bezkonkurencyjne.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

track_quick_piher_ita_tools.jpg

CMT OMF Brzeszczoty oscylacyjne z chwytem STARLOCK

Szeroka gama brzeszczotów oscylacyjnych to multinarzędzi z chwytem STARLOCK. Szeroka gama brzeszczotów CMT do drewna, metali, materiałów sztucznych, ceramiki, cegły, oraz szlifowania. System STARLOCK zapewnia kompatybilność osprzetu CMT z wszy! stkimi dostępnymi na rynku multi-narzędziami oscylacyjnymi.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

cmt_omf_starlock_ita_tools.jpg

System Połączeń OVVO V-0930

Nowy model złącza OVVO o geometrii tzw. jaskółczego ogona. Zapewnia lepsze trzymanie w płytach warstwowych, lekki i materiałach sztucznych oraz drewnie litym i sklejce. Nowy profil gniazda złączki pozwala na zachowanie tolerancji ok 1 mm w względem otworów co u! łatwia wykorzystanie systemy w produkcji mebli.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

ovvo_v-0930_ita_tools.jpg

Wiertła CMT Xtreme 311.71

Wiertła nieprzelotowe monolit VHM o innowacyjnej konstrukcji jedno spiralnej dedykowane do pracy z płytą wiórową i MDF. Ostrze szlifowane na płasko bez pilota i nacinaków. Innowacja geometria wierteł zapewnia ekstremalnie długą żywotność.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

wiertla_cmt_xtreme_311-71_ita_tools.jpg

Wiertła Puszkowe CMT 317/369 Xtreme

Nowa generacja wierteł puszkowych CMT serii Xtreme. Zredukowany korpus skuteczniej odprowadza wióra co znacząco wydłuża żywotność wierteł oraz efektywność pracy. Nowa geometria wierteł gwarantuję najwyższą jakość wykonywanych otworów

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

wiertla_puszkowe_cmt_317-369_xtreme_ita_

CMT 235 Xtreme piła do cięcia szerokiego zakresu materiałów

CMT 235 Xtreme to tarcza wyposażona w zęby diamentowe o specjalnej, łukowej geometrii pozwalają na zastosowanie tarczy do cięcia materiałów drewnopochodnych oraz sztucznych płyt warstwowych, włóknistych, plastików i innych.
Zastosowane małe kanały odprowadzające wióra znacząco obniżają głośność tarczy podczas pracy.
Diamentowe zęby wydłużają żywotność tarczy i mogą być dwukrotnie ostrzone.

 

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 15

 

cmt_235_xtreme_ita_tools.jpg

System głowic ProfilCut Q Diamond

 

Maksymalna wydajność dla narzędzi profilowych

Unikatowa kombinacja ultralekkiego aluminiowego korpusu narzędzia i diamentowych noży wymiennych wielokrotnego ostrzenia o stałej średnicy zapewnia maksymalną wydajność i rentowność. Stosować można do precyzyjnej obróbki drewna, sklejki, aluminium i tworzyw sztucznych. Przeznaczony do obróbki HSC (High-Speed-Cutting) z wyjątkowo wysoką prędkością skrawania.

 

Leitz Polska Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 26

 

1-profilcut_q_diamond_leitz.jpg

Piła tarczowa WhisperCut

 

Wysoka wydajność z szeptem

Leitz opracował przyjazną dla użytkownika, innowacyjną piłę WhisperCut. Unikalny sposób grupowania zębów piły gwarantuje doskonałą jakość cięcia i uniwersalne zastosowanie. Dotyczy to zarówno drewna litego, jak i najróżniejszych materiałów drewnopochodnych. Piła jest cicha zarówno podczas biegu jałowego, jak i w trakcie cięcia, co znacznie poprawia środowisko pracy. Dzięki diamentowym ostrzom i stabilnej geometrii zębów narzędzie ma bardzo długą żywotność. Praktyka pokazała, że może być ona ostrzona dwukrotnie więcej razy niż narzędzia tradycyjne. Cecha ta znacząco obniża koszty produkcji, a przy tym każde kolejne cięcie gwarantuje powtarzalność w kwestii jakości, wydajności i poziomu generowanego hałasu.

 

Leitz Polska Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 26

 

2-whispercut_leitz.jpg

System HeliCut

 

Elastyczny system do obróbki drewna i tworzyw sztucznych

Maksymalna elastyczność:

- Przeznaczony do obróbki prawie wszystkich materiałów

- Możliwość zastosowania na różnych maszynach

- Szerokie spektrum zastosowania dzięki trzem jakościom ostrza

Łatwa obsługa:

- Wymiana noży bez konieczności użycia przyrządów pomocn.

- Standardowe noże wieloostrzowe

Doskonała wydajność:

- Zoptymalizowane do dużych prędkości cięcia

- Możliwość głębokiego frezowania dzięki zoptymalizowanym ostrzom i przestrzeniom międzyostrzowym

- Ponadprzeciętne przebiegi i widoczna redukcja czasu przezbrojenia przez perfekcyjny dobór materiału ostrzy

Najwyższa rentowność:

- Ochrona maszyny dzięki odpowiedniemu wyważeniu i lekkiej konstrukcji z aluminium

- Czterostronne noże z węglika

- Doskonały stosunek jakości do ceny

- 5-krotnie dłuższe przebiegi względem innych systemów

dostępnych na rynku

 

Leitz Polska Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 26

 

3-helicut-system_leitz-002.jpg

Rozdrabniacz kompaktowy

 

Dzięki nowemu rozdrabniaczowi kompaktowemu Leitz oferuje ekonomiczne rozwiązanie obróbki w sprawdzonej jakości Leitz. To gwarancja znacznego zmniejszenia kosztów zakupu i serwisu dzięki specjalnie zaprojektowanej geometrii ostrza. Jak zwykle Leitz zapewnia trwałość i jakość bez kompromisów. Wysokie przebiegi gwarantują maksymalne oszczędności w produkcji, zwłaszcza przy obróbce elementów meblowych z cienkimi obrzeżami. Dzięki solidnej konstrukcji możliwe jest zastosowanie do obróbki płyt wiórowych z podwyższoną zawartością minerałów. 10-krotna możliwość ostrzenia obniża dodatkowo koszty produkcji.

 

Leitz Polska Sp. z o.o.

Pawilon 5A, stoisko 26

 

4-rozdrabniacz_kompaktowy_leitz-tif.jpg

Polerka do frontów DG Polisher 3.0

 

Półautomatyczna polerka DG Polisher 3.0 w znaczącym stopniu poprawia komfort i wydajność pracy będąc idealną alternatywą do czasochłonnego-ręcznego polerowania frontów
Precyzyjna regulacja tarczy polerskiej pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości połysku na powierzchni frontu a płynna regulacja obrotów zapewnia doskonałe warunki do pracy z każdym rodzajem polerowanej powierzchni, niezależnie od jego wymiarów oraz kształtu.

 

Warsztat tokarsko ślusarski Mateusz Gola

Pawilon 4, stoisko 73

 

polisher.JPG

Optymalizacja materiału o różnej szerokości w optymalizerce OWD-1600

Najnowsza wersja naszej pilarki optymalizującej OWD-1600 oferuje możliwość optymalizacji materiału o różnej szerokości bez konieczności wstępnego sortowania materiału pod kątem szerokości. Optymalizerka polskiego producenta z Przedborza może posiadać opcję skanera szerokości materiału umożliwiającego wybór różnych programów cięcia w zależności od szerokości materiału wejściowego. Funkcja ta jest przydatna zwłaszcza dla producentów fryzy i blatów.

 

METAL-TECHNIKA Rafał Cygan

Pawilon 5, stoisko 5

 

optymalizerka_metal-technika_owd1600_wyc

HT-MW01

Wysokiej jakości, cyfrowy moduł pomiarowy temperatury i wilgotności dla zakresu pomiarowego -25 ‑ 70 °C oraz 0 ‑ 100 %RH, wyposażony w temperaturową kompensację pomiaru wilgotności, wbudowane funkcje autodiagnostyki, oraz interfejs MODBUS-RTU.

MPL TECHMA SP. Z O.O.

 

Pawilon 4, stoisko 54

 

ht-mw01_mpl_techma.png

HT System

System umożliwiający pomiary, wizualizację i archiwizację parametrów otoczenia (wilgotność, temperatura) oraz wysyłanie powiadomień o przekroczeniach. Umożliwia łatwy dostęp do danych poprzez stronę www

MPL TECHMA SP. Z O.O.

Pawilon 4, stoisko 54

 

ht_system_mpl_techma.jpg

Systemy nawilżania

Układy sterowania do systemów nawilżania powietrza na halach produkcyjnych i magazynowych. Liczba monitorowanych stref oraz czujników w każdej strefie zależy od wyboru klienta. Kontrola parametrów oraz historia alarmów możliwa przez panel dotykowy.

 

MPL TECHMA SP. Z O.O.

 

Pawilon 4, stoisko 54

 

logo_mpl_techma_do_systemu_nawilzania_hu

Systemy wykrywania i gaszenia iskier

Systemy wykrywania i gaszenia iskier nadzorują elementy infrastruktury takie jak odciągi i przenośniki pneumatyczne, zapobiegając stratom materialnym z powodu pożaru. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla małych oraz rozległych instalacji.

 

MPL TECHMA SP. Z O.O.

 

Pawilon 4, stoisko 54

 

systemy_wykrywania_i_gaszenia_iskier_mpl

Ściernice 12V2 oraz 6AA9 do ostrzenia pił tarczowych węglikowych.
Grinding wheels for sharpening HM cricular saws.

 

Nowe ściernice SAID TOOLS do ostrzenia pił:
- idealna jakość ostrzenia;
- olbrzymia żywotność;
- cicha praca;
- małe obciążenia dla maszyny.

 

SAID TOOLS

 

Pawilon 5, stoisko 59

 

sciernice_12v2_oraz_6aa9_do_ostrzenia_pi

Stefani Solution XD

 

Okleiniarka zaprojektowana z myślą o wydajnej produkcji przemysłowej, przeznaczona do intensywnego użytkowania. Bardzo elastyczna maszyna o długości dochodzącej do 9 metrów. Maszyna charakteryzuje się dużą dokładnością obróbki, najwyższą jakością i ekonomicznością użytkowania. Maszyna może być wyposażona we wszystkie technologie dostępne w ofercie SCM.

 

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 13

 

 

stefani_solution_xd-002.jpeg

stefani kd

Okleiniarka przeznaczona do pracy wielozmianowej. Zapewnie wysoką jakość wykończenia obrzeża. Umożliwia pracę przy użyciu klejów EVA i PUR. Tomaszyna przeznaczona do zakładów oczekukujących dużej wydajośći produkcji.

 

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 13

stefani_kd.jpeg

Gabbiani p

Idealna dla rozwiniętych zakładów rzemieślniczych i małego przemysłu.
Pilarka jednotarczowa sterowana numerycznie, przeznaczona do cięcia płyt drewnianych lub pakietów płyt z drewna i jego pochodnych (płyty wiórowe, MDF, sklejka, płyty warstwowe itp.).

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 13

 

gabbiani_p.jpeg

DMC MB 90

To idealne rozwiązanie do profilowania elementów z drewna i mdf. Maszyna dedykowana do szlifowania szczotkowania elementów profilowych przeznaczonych do lakierowania

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 13

 

mb_90.jpeg

Morbidelli P200

Wielofunkcyjne centrum obróbcze do wiercenia, frezowania i oklejania wąskich krawędzi.
morbidelli p200, to centrum obróbcze które umożliwia oprócz tradycyjnych funkcji oklejanie wąskich krawędzi. To świetne rozwiązanie przy produkcji jednostkowej “just in time” które pozwala w jednym ogniwie przygotować element do montażu.

morbidelli p200 pozwala wykonać wszystkie operacje obróbki w jednym miejscu gwarantując wysoką jakość aplikacji krawędzi. To rozwiązanie jest dedykowane do sektorów branży meblowej które zajmują się nietypową jednostkową produkcją.

 

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

Pawilon 6A, stoisko 13

 

p200.jpeg

Centrum Obróbcze ProNest Seron

 

Zautomatyzowane Centrum Obróbcze CNC do nestingu płyt drewnopochodnych z systemem podawczo-odbiorczym.
Maszyna przeznaczona jest głównie dla przemysłu meblarskiego. Solidna, stalowa, precyzyjnie obrobiona konstrukcja i użyte wysokiej klasy podzespoły dają pewność wysokiej wydajności oraz długoletniej, bezawaryjnej pracy. Pole robocze o wielkości 2100 na 3000 mm daje możliwość obróbki standardowych wymiarów płyt meblowych bez ich wcześniejszego przygotowywania.
System podawczo- odbiorczy w pełni automatyzuje pracę. Cała paleta płyt meblowych w pełnym wymiarze trafia na podajnik, następnie pojedynczo do centrum obróbczego, gdzie wykonywane są nawierty pionowe oraz rozkrój. Po wykonaniu zadania formatka podawana jest na stół odbiorczy, a maszyna pobiera następną płytę do obróbki. Dzięki takiej konstrukcji możliwa jest praca ciągła i całościowa obróbka materiału obsługiwana przez jedną osobę.
Nieodzownym elementem znacznie ułatwiającym pracę jest program do projektowania graficznego mebli z własną biblioteką, który automatycznie przekształca gotowe bryły meblowe na pliki do rozkroju i nestingu uwzględniając nawierty i podcięcia.
Maszyna posiada zastosowanie przy :
• nestingu płyt meblowych,
• produkcji frontów meblowych,
• obróbki płyt meblowych, sklejek, płyt wiórowych,
• obróbka tworzyw sztucznych,

 

Seron Kołodziejczyk Sp. J.

Pawilon 5, stoisko 30

 

pronest.jpg

BCCN120M2 gwoździarka akumulatorowa marki BOSTITCH na gwoździe sztyftowe 1,6mm Absolutna nowość w ofercie BOSTITCH’a. Nikt poza grupą Stanley nie oferuje takiego narzędzia. Dzięki silnikowi bezszczotkowemu oraz pojemnej baterii 4,0Ah możliwe jest wykonanie 1200-1600 strzałów po jednym naładowaniu. Posiada regulację wbijania, wskaźnik naładowania baterii oraz wiele innych zalet. Zakres długości wbijanych gwoździ 32-63mm. Stanley Black and Decker Polska Pawilon 4, stoisko 23

btcn120m2_2.jpg

BTCN560M2-QW gwoździarka akumulatorowa marki BOSTITCH na gwoździe łączone pod kątem 33/34° Jest to nowa, 2-biegowa gwoździarka akumulatorowa marki BOSTITCH na gwoździe od 50 do 90 mm.
Zastosowanie 2 – prędkości (poziomów mocy) pozwala na dostosowanie siły wbijania do długości wbijanych gwoździ.
Dzięki silnikowi bezszczotkowemu oraz pojemnej baterii 4,0Ah możliwe jest wykonanie 600-800 strzałów po jednym naładowaniu.
Stanley Black and Decker Polska Pawilon 4, stoisko 23

btcn560m2_1.jpg

BCCN110D2 sztyfciarka akumulatorowa marki BOSTITCH na sztyfy 1,2mm

Absolutna nowość w ofercie BOSTITCH’a. Nikt poza grupą Stanley nie oferuje takiego narzędzia. Dzięki silnikowi bezszczotkowemu oraz pojemnej baterii 2,0Ah możliwe jest wykonanie 800-1200 strzałów po jednym naładowaniu. Posiada regulację wbijania, wskaźnik naładowania baterii oraz wiele innych zalet. Zakres wbijania sztyftów 15-54mm.

Stanley Black and Decker Polska Pawilon 4, stoisko 23

btcn110d2_2.jpg

Głowica formatyzująca
Hoggers
Innowacyjna geometria ostrzy głowicy redukuje poziom generowanego podczas pracy hałasu, specjalnie dobrany korpus ogranicza wibracje. Indywidualna konfiguracja narzędzia zapewnia idealną jakość obróbki krawędzi okleinowanych materiałów drewnopochodnych. P.H.M. POLCOMM Pawilon 5A, stoisko 15

polcomm_glowice_formatyzujace.jpg

PSS-SYSTEM PSS-System to rodzaj mocowania umożliwiający płynną regulację położenia frezów względem siebie. System regulacji mocowany jest do jednego z korpusów. Całość składana jest na tulei HYDRO (ETP). Zakres regulacji wynosi około 5 mm. P.H.M. POLCOMM Pawilon 5A, stoisko 15

polcomm_pss_system.jpg

Tempora 60.06 / 60.06L „Zerowa fuga klejowa” z agregatem AdvantEdge do przyklejania obrzeży z polimerową warstwą funkcyjną lub obrzeży „laserowych”. 3 agregaty finisch ,prędkość pracy do 18 m/min, 16`` ekran dotykowy z niewiarygodnie szybką i prostą obsługą to niektóre możliwości okleiniarki Tempora. Felder Group Polska sp z o.o.

form_8srpjxudp8.jpg

Creator 950

Kompleksowa obróbka CNC tylko na 5m². Obróbka materiału o długości 3500 mm oraz szerokości 950 mm i grubość aż 80 mm. Elektrowrzeciono 12kW ,4 miejsca magazynkowe, agregat kołkujący i głowica wiertarska to niektóre opcje maszyny Creator 950.

Felder Group Polska sp z o.o.

form_xhpz1poa8f.jpg

 

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni