II tura zgłoszeń Wystawców kończy się 30 czerwca 2022❗🔥  

Organizator:

Złoty Medal - laureaci

Podziel się

Na Targach DREMA 2021 Sąd konkursowy uhonorował sześć produktów wyróżniających się innowacyjnością. Poznajcie tegorocznych laureatów. Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

Złoty medal to nie tylko prestiż, ale i wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy i jednocześnie najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce. Aż 95% uczestników konkursu wykorzystuje zdobyte wyróżnienia w swoich działaniach promocyjnych, a 55% z nich deklaruje wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów.

Laureaci Złotego Medalu na targach DREMA 2021

Automatyczny Trak Tarczowy SKYWOOD A550

MAXIMER LLC - zgłaszający i producent Czterowałowa kantówka SKYWOOD A550 posiada sterowanie CNC, dzięki czemu nie ma potrzeby zatrzymywania procesu cięcia, aby ponownie wyregulować piły i uzyskać inną szerokość pryzmatu. Piły na wałach są przebudowywane automatycznie, przy czym każdy wał posiada teleskopowy system pił. Same wałki poruszają się w górę iw dół, co umożliwia uzyskanie różnych rozmiarów pryzmatu. Dzięki temu na wyjściu zwiększa się ilość wysokiej jakości materiału i nie ma potrzeby sortowania kłód do przecierania.

MAXIMER LLC

Frez kompresyjny z weglika spiekanego V809.XB Frez Kompresyjny z węglika spiekanego V809.XB - Silent TURBO-3

FHU N-POL Krzysztof Noga - zgłaszający i producent Frez do pracy nestingu, rozkroju płyt wiórowych, MDF czy HPL jego największa zaletą to wysoka wydajność możliwość pracy nawet do 30 metrów na minutę posuwu, cicha i spokojna praca. Niespotykana geometria ostrzy w układzie kompresyjnym chroniona wzorem towarowym. Niska cena narzędzia w porównaniu do narzędzi z ostrzami PCD.

FHU N-POL

PCS® Bezkontaktowy System Bezpieczeństwa

FELDER GROUP POLSKA Sp. z o.o. - zgłaszający, FELDER KG - producent PCS PREVENTIVE CONTACT SYSTEM to rewolucyjna, światowa innowacja w systemach bezpieczeństwa dla pilarek formatowych. Sprawia, że urazy dłoni odchodzą w przeszłość przez eliminację zagrożenia w momencie jego wykrycia. Udowadnia, że bezpieczeństwo nie musi być drogie, gdyż jest nieinwazyjny i od razu gotowy do ponownego użycia. Nie wymaga też dodatkowych nakładów w konserwację i jest odporny na pył.

FELDER GROUP POLSKA

Ploter frezujący 2030ATC 4 AXIS

POLSKA GRUPA CNC Damian Laskowski - zgłaszający i producent Ploter frezujący 2030 ATC 4 AXIS to nowość w naszej ofercie. Odpowiadając na coraz większe potrzeby naszych klientów stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie jakim jest dodanie do plotera czwartej osi w postaci wrzeciona uchylnego. Otwiera to przed użytkownikiem wiele nowych możliwości obróbki. Wykonywanie na jednej maszynie kilku rodzajów obróbek to rozwiązanie ekonomiczne i wysoce funkcjonalne.

POLSKA GRUPA CNC

Pozycjoner ISKRY RX2

K&K Katarzyna Brzezińska - zgłaszający, ISKRA Krzysztof Brzeziński - producent Pozycjoner ISKRY RX 2 jest odpowiedzią na problemy klientów z budowa stanowisk do pracy ISKRĄ przy obróbce dużych elementów. Dwa elementy z aluminium pozwalają na niezwykle precyzyjną pracę bez jakiegokolwiek dedykowanego ISKRZE stołu zarówno na płaszczyznach formatek, jak i na sztorcach.

WIERTARKA ISKRA

STÓŁ SZLIFIERSKI RODONIT

NAWARA SERWIS s.c. Marzena i Rafał Nawara - zgłaszający Zoptymalizuj produkcję i wyeliminuj wyrzut pyłu poza strefę szlifowania – stosując nasze rozwiązanie. Stół RODONIT jest nową jakością na rynku systemów odpylania stanowisk szlifierskich z własnym odciągiem. Praca przy stole gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort pracy, które się opłaca Wysoka sprawność oraz parametry filtracji sprawiają, że stół szlifierski jest produktem ekoinnowacyjnym.

NAWARA SERWIS