HOT🔥

Trwa rejestracja wystawców❗🔥 Zaplanuj swój udział w targach DREMA 2022❗🔥  

Organizator:

Otto Martin Maschinenbau GmbH & Co KG wystawcą na targach DREMA 2021!

Podziel się

Od 1922 roku Otto Martin Maschinenbau rozwija innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla zakładów zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Maszyny do obróbki drewna marki MARTIN łączą praktyczną funkcjonalność i prostą obsługę z ponadczasowym designem i trwałością. Witamy w gronie Wystawców targów DREMA 2021!

 

Firma Otto Martin Maschinenbau powstała niemal rok po Międzynarodowych Targach Poznańskich! 4 lutego 1922 roku w miejscowości Benningen w pobliżu Ottobeuren, 20-letni wówczas Otto Martin założyl pierwszy zakład obróbki drewna. Pierwsze wykorzystywane w nim maszyny działały w oparciu o konstrukcje drewniane.  Od tego czasu Otto Martin Maschinenbau rozwija innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla zakładów zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Maszyny do obróbki drewna marki MARTIN łączą praktyczną funkcjonalność i prostą obsługę z ponadczasowym designem i trwałością.

 

 

Otto Martin Maschinenbau kreuje przyszłość branży na targach DREMA 2021!

Charakterystyczny "wodny błękit" maszyn znany jest niemal na całym świecie, a marka MARTIN - tak silna jak jej maszyny.

Od blisko stu lat pokolenia pracowników zapewniają, że nazwa MARTIN stała się synonimem najwyższej jakości, długiej żywotności i innowacyjności maszyn do obróbki drewna. Dzięki przełomowym wynalazkom oraz solidnej konstrukcji i trwałej jakości naszych maszyn MARTIN stał się liderem na rynku jakości w wielu krajach świata.

Zapraszamy na stoisko Otto Martin Maschinenbau
14-17.09.2021!

 

OFERTA UCZESTNICTWA DLACZEGO WARTO? KONTAKT