Aktualności
15.12.2017
Polski przemysł drzewny to potęga – stanowi 10% całego eksportu. Napędza inwestycje, pozytywnie wpływa na rozwój innowacyjnych technologii. Polska jest na 6 miejscu w Europie i 11 na świecie w ogólnej produkcji wyrobów z drewna. Dzięki wysokiej jakości produktów oraz nowoczesnym parkom maszynowym, polska branża meblarska jest światowym liderem i osiągnęła w 2016 roku wartość produkcji wynoszącą ponad 42 mld złotych. Przedstawiciele firm meblarskich optymistycznie opisują obecną i przyszłą sytuację sektora – wiele marek przewiduje wzrost sprzedaży w kolejnych latach. Dobra passa w branży drzewnej i meblarskiej przekłada się na sukces tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2017, która pod względem kompleksowej ekspozycji, ilości wystawców i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu związanego z obróbką drewna była rekordowa!

[ więcej ]


05.12.2017
„Polskie domy drewniane – żyj w zgodzie z naturą” to nazwa nowego projektu Lasów Państwowych, który zakłada m.in. budowę drewnianych domów oraz hoteli pod wynajem. Zdaniem Konrada Tomaszewskiego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych, drewno powinno być surowcem coraz częściej wykorzystywanym w budownictwie. A jaka była jego popularność do tej pory? Sprawdził to serwis Oferteo.pl.

[ więcej ]


01.12.2017
Produkty posiadane w ofercie firmy SERON to precyzyjne wysokowydajne obrabiarki sterowane numerycznie takie jak: plotery frezujące CNC, frezarki CNC, cuttery CNC, plotery laserowe, grawerki laserowe oraz wypalarki plazmowe CNC. Produkty te to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia, pasji, determinacji do działania i rozwoju naszej załogi.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2018 ponownie na liście 15 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
11-14 września 2018!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact