Aktualności
21.09.2017
Dziś, w czwartek 21 września 2017, z terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich wyjechał ostatni już transport mebli, które w ramach akcji DREMA Dzieciom i Seniorom 2017 przekazane zostały Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Meble rozdysponowane zostaną do potrzebujących placówek: domów dziecka, rodzin zastępczych oraz instytucji wspierających seniorów.

[ więcej ]


19.09.2017
Projekt DREMA DZIECIOM I SENIOROM okazał się ogromnym sukcesem. Podczas tegorocznej edycji kolejny raz działały dwie pokazowe fabryki, które umożliwiły uczestnikom targów DREMA 2017 obserwowanie poszczególnych etapów produkcji mebli dla dzieci i seniorów. Dziękujemy serdecznie Stowarzyszeniu Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA oraz firmom zrzeszonym za ponowne wsparcie i rozwój tej prospołecznej inicjatywy.

[ więcej ]


19.09.2017
Do projektu DREMA DZIECIOM I SENIOROM przyłączyło się wielu partnerów, którym należą się ogromne podziękowania! Z roku na rok przybywa Sponsorów, co pokazuje, jak istotne i pożyteczne jest nasze przedsięwzięcie oraz jak budujące jest pomaganie najbardziej potrzebującym.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2017 ponownie na liście 14 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
18-21 września 2018!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact