Konkurs o Złoty Medal MTP

ZŁOTY MEDAL - REKOMENDACJĄ EKSPERTÓW

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

zloty_medal_na_www_statuetka.jpg

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Organizacja konkursu pozwala na realizację silnej komunikacji promocyjnej w mediach, newsletterach do profesjonalistów, a także w Internecie. Działania marketingowe na szeroką skalę powodują zauważalne wzmocnienie świadomości o nagrodzonych produktach.

Sięgnij po Złoto! Zgłoś swój produkt już teraz!


>>> ZGŁOŚ UDZIAŁ W KONKURSIE <<<

>>> ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU <<<

 

 

Więcej informacji o konkursie na stronie:

www.zlotymedal.mtp.pl

 

KONTAKT:

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

 

Hanna Janicka

tel.: +48 61 869 22 06, 61 866 59 36,

fax: +48 61 866 61 34

e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

 

PROMOCJA KONKURSU, ZESPÓŁ KOMUNIKACJI KORPORACYJNEJ

Karolina Olech

tel.: 61 869 24 74

mob: 603 413 257

e-mail: karolina.olechat mtp.pl

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact