Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
List zapraszający do udziału w targach DREMA 2017

Szanowni Państwo,

w imieniu swoim, zespołu targów DREMA, Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego oraz partnerów zachęcam Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które stanowią globalną platformę wymiany wiedzy i doświadczenia oraz są doskonałą okazją do rozpoczęcia rozmów biznesowych i nawiązania owocnej współpracy. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-15 września 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Czterodniowe wydarzenie, skupiające profesjonalistów działających w branży drzewnej i meblarskiej, przyciąga do Poznania rzesze zwiedzających z całego świata, zainteresowanych inwestowaniem w najwyższej klasy technologie, maszyny i materiały.

Targi DREMA to największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętej branży obróbki drewna. Kompleksowa ekspozycja, jak i aktualne tematycznie konferencje i strefy specjalne sprawiają, że targi stają się niezwykle istotnym narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej firm, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. O prestiżu targów DREMA świadczy fakt, że jest to jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

Celem targów jest promocja innowacyjnych technologii i rozwiązań, najnowocześniejszych maszyn, narzędzi, jak również transfer wiedzy oraz wsparcie producentów działających w sektorze drzewno-meblarskim. Państwa firma będzie mieć szansę zaprezentować nowości produktowe, porównać ofertę rynkową, poszukać inspiracji, zapoznać się bieżącymi trendami, co ostatecznie wzmocni jej wizerunek i wpłynie korzystnie na intensyfikację Państwa biznesu.

Poza czysto biznesowym aspektem spotkań, podczas targów Drema jest również miejsce na prospołeczne inicjatywy. Istotnymi elementami targów DREMA jest Pawilon Promocji Drewna oraz projekt Drema Dzieciom i Seniorom - wyjątkowa idea, która łączy szczytny cel z prezentacją na żywo możliwości producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Poczynania uczestników będzie można obserwować przez cztery dni trwania targów, a w efekcie powstaną komplety mebli do wyposażenia pokoi dla dzieci i seniorów, które z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej przekazane zostaną na cele charytatywne - do najbardziej potrzebujących domów dziecka oraz domów spokojnej starości. Państwa firma może współtworzyć ten projekt z nami!

Targi DREMA spełniają także fundamentalną rolę integrującą reprezentantów przemysłu drzewnego i meblarskiego, tak w skali lokalnej, jak i globalnej. Dzięki bliskiej współpracy z najważniejszymi branżowymi Stowarzyszeniami i Izbami, miejsce to pozwala zaprezentować potencjał sektora obróbki drewna i dorobek profesjonalistów związanych z produkcją mebli, jak również omówić bieżące tematy nurtujące branżę i wypracować wizję dalszego rozwoju Państwa firmy. Warto tu być!

 

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia w Poznaniu już w dniach 12-15 września 2017 r!

 

 

Andrzej Półrolniczak

Dyrektor targów DREMA

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact