Informacje prasowe 2016

Targi Drema są ważnym źródłem informacji o nowych technologiach i produktach, a także o bieżącej sytuacji na rynku. Zapraszamy serdecznie przedstawicieli mediów do korzystania z tematycznych informacji prasowych organizatora targów i wystawców bieżącej edycji.

Zamieszczone w serwisie informacje prasowe są całkowicie bezpłatne. W przypadku publikacji będziemy Państwu bardzo wdzięczni za nadesłanie egzemplarza czasopisma / linku z zamieszczoną informacją.

Zapraszamy do pobrania informacji prasowych na temat targów Drema 2016:

 

DREMA 2016 - SPOTKANIA PROFESJONALISTÓW Z DREWNEM W TLE POLIGON PREZENTACJI LAKIERNICZYCH DREWNO.PL I STREFA WIEDZY FABRYKA MEBLI NA ŻYWO JUŻ DZIAŁA 10 LAT! IV  KOOPERACYJNA GIEŁDA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO KOOPDREW 2016 XV EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI WE WBIJANIU GWOŹDZI VII WARSZTATY BRANŻY PARKIETÓW I USŁUG PARKIECIARSKICH WYCZAROWANE Z DREWNA DREMA DZIECIOM NOWOŚCI KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat targów Drema 2016 oraz innych naszych projektów marketingowych!

Kontakt dla mediów, promocja, reklama:


Aleksandra Pawlina-Janyga

tel. +48 61 869 2376
e-mail: aleksandra.janygaat mtp.pl


[ Wstecz ]