Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
TECH-FA-MILER Firma Urządzeń Technicznych

Firma TECH-FA-MILER jest Firmą rodzinną, która istnieje od 1990 roku. Od początku swej działalności zajmujemy się produkcją pras pneumatycznych do klejenia drewna litego oraz urządzeń montażowych.

logo_tech-fa-miler_2016-tif.jpg

Nasza oferta skierowana jest do producentów: płyty meblowej, stopni schodowych, klejenia krawędziaków, producentów mebli, krzeseł, foteli, frontów meblowych, do klejenia warstwowego łuków, szuflad, skrzyni oraz do Firm zajmujących się produkcją i montażem okien i drzwi.

Wszystkie lata działalności firmy to lata specjalizacji, zdobywania doświadczenia, doskonalenia maszyn i wprowadzania nowych rozwiązań konstrukcyjnych i nowych typów maszyn. Dbamy o każdy ich szczegół, stosujemy materiały oraz pneumatykę najwyższej jakości.

Jesteśmy bardzo elastyczni, oprócz maszyn o standardowych wymiarach firma nasza wykonuje prasy i urządzenia pod Państwa indywidualne potrzeby. Nasze produkty są proste w eksploatacji, bardzo wydajne, niezawodne i bezpieczne w obsłudze dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym. Zapewniają wysoką jakość klejonego drewna. Można je spotkać zarówno w dużych firmach jak i małych warsztatach stolarskich. Cieszą się dużym zainteresowaniem od lat na rynku krajowym jak i za granicą z uwagi na swoja niezawodność i konkurencyjne ceny.

Posiadają wymagane przepisami deklaracje zgodności CE oraz Certyfikaty wydane przez Zakład Certyfikacji Instytutu Obróbki Skrawaniem w Krakowie uprawniające do znakowania znakiem CE, co jest bardzo istotne w sprzedaży maszyn w Państwach Unii Europejskiej.

Firma nasza jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

Od  roku 1992 prezentujemy nasze maszyny na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu.

Cały czas poszerzamy też swoją ofertę aby każdy Klient był z nas w pełni zadowolony.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact