Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
REMA S.A.

REMA Spółka Akcyjna jest jednym z największych w Polsce producentów obrabiarek do drewna i materiałów drewnopochodnych. REMA S.A. jest przedsiębiorstwem całkowicie polskim o tradycjach w dziedzinie przemysłu maszynowego sięgających 1931 r.

logo.png

Od swych początków zakład produkował różnorodny asortyment maszyn i urządzeń a od 1963 r. specjalizuje się w produkcji obrabiarek do drewna. Przez wiele lat obecności na rynku, obrabiarki REMA zyskały wśród użytkowników krajowych i zagranicznych, opinię obrabiarek o solidnej konstrukcji, wytrzymałych i gwarantujących wysokie parametry obróbki.

Wszystkie wytwarzane przez nas obrabiarki zostały zaprojektowane w naszym własnym biurze projektowym, gdzie konstruktorzy i technolodzy nieustannie pracują nad tworzeniem produktów precyzyjnych, trwałych, ergonomicznych i bezpiecznych.

Odpowiednie zaplecze osobowe i techniczne (biuro handlowe, biuro projektowe, dział serwisu, nowoczesny park maszynowy, własna odlewnia żeliwa) gwarantują wysoki poziom obsługi posprzedażnej: szybką dostępność części zamiennych i serwisu, możliwość wykonania napraw pogwarancyjnych, remontów kapitalnych oraz innych niezbędnych usług przemysłowych.

W uznaniu wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, nasze pilarki wielokrotnie nagradzane były nagrodami i wyróżnieniami Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) oraz nagrodami na branżowych targach DREMA i Dremasilesia.

Doskonałą renomę i wysoką pozycję rynkową zyskała zwłaszcza linia pilarek formatowych, począwszy od modeli DMMA-35, poprzez DMMC-40, DMMD-40 a obecnie DMMS-40 F3, F-2 oraz F-1. Niektóre starsze modele pilarek nadal można spotkać w zakładach meblarskich, gdzie z powodzeniem służą celom do których zostały zaprojektowane, pomimo upływu 30 lat od ich wyprodukowania.

Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa zarówno krajowe jak i surowe standardy bezpieczeństwa pracy określone w dyrektywach Unii Europejskiej w zakresie obrabiarek do drewna.

Chcąc być bliżej naszych klientów, regularnie organizujemy w różnych regionach kraju pokazy pracy naszych obrabiarek a także uczestniczymy w targach i wystawach.

Zakupione u nas obrabiarki dowozimy na miejsce ich lokalizacji (na terenie kraju).

Doskonała kadra inżynierska, tradycje techniczne, nowoczesny park maszynowy i determinacja w dążeniu do zaspokajania potrzeb nabywców gwarantują satysfakcję z zakupu naszych produktów.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact