FAMAD Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.

"Pragniemy zaspokoić potrzeby naszych klientów, zapewniając najlepszej jakości urządzenia i usługi, które wyróżni wysoka jakość, funkcjonalność, niezawodność i nowoczesność, co dostarczy wszystkim klientom spółki maksymalnej satysfakcji z ich użytkowania."

Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie, chce osiągnąć pozycję lidera w produkcji urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym związanym z technologią klejenia, obróbki i uszlachetniania drewna.

logo_famad.png

Nasze produkty podzielić można na następujące grupy:

  • Maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego – stosowane w procesach technologicznych przemysłu meblarskiego, w liniach oklejania, lakierowania, olejowania, woskowania, oraz w transporcie międzyoperacyjnym.
  • Maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego – przeznaczone dla producentów stolarki budowlanej okienno-drzwiowej, deski podłogowej i parkietu.
  • Transport technologiczny – urządzenia stosowane w mechanizacji prac transportowych oraz automatyzacji operacji załadowczo-rozładunkowych w liniach produkcyjnych.
  • Cylindry hydrauliczne – stosowane w maszynach dla przemysłu budowlanego, rolniczego, samochodowego, drogowego, leśnego i innych.
  • Maszyny i urządzenia na specjalne zamówienie indywidualnych klientów, nadzór nad montażem, serwis i szkolenia personelu inwestora.

Naszymi wiodącymi urządzeniami są:

  • linia do łączenia elementów drewnianych na długość (laureat konkursu „Najlepszy Produkt Opolszczyzny“ oraz złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich “Drema“),
  • prasy hydrauliczne do klejenia elementów drewnianych na grubość oraz prasy do klejenia blatów i deski parkietowej.


Firma stosuje system zarządzania jakością i spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń:

  • dla przemysłu drzewnego i meblarskiego,
  • transportu technologicznego, oraz
  • armatury przemysłowej i cylindrów hydraulicznych.


Wszystkie urządzenia posiadają wymagane przepisami deklaracje zgodności CE i są zgodne z europejską Dyrektywą Maszynową i normami zharmonizowanymi.
Firma FAMAD prowadzi działalność od ponad 65 lat, dotychczasowy rozwój firmy jest możliwy dzięki dobremu zespołowi fachowców, którzy sukces osobisty wiążą z sukcesem firmy. Jesteśmy zadowoleni z naszych dotychczasowych dokonań. Wiemy jednak, że stać nas na więcej i dołożymy usilnych starań do powiększenia naszej oferty spełniającej oczekiwania rynku.


Zrobimy wszystko, aby nasi Klienci kojarzyli firmę FAMAD z nowoczesnością rozwiązań i jakością usług.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact