Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD Sp. z o.o.

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD istnieje od 1952 roku, a od 2003 roku jest spółką, zatrudniającą 90 najlepszych specjalistów, inżynierów i technologów. W latach 90-tych rozpoczęliśmy produkcję obrabiarek specjalnych (zadaniowych), które ciągle rozwijamy.

gomad_logo_poziom.jpg

W 1996 r. w naszym zakładzie skonstruowano i wykonano pierwszą w Polsce sterowaną numerycznie obrabiarkę do drewna CNC. W 2004 r. uruchomiliśmy produkcję doskonałych automatów wiertarskich o dużej wydajności. Wiele produkowanych przez GOMAD obrabiarek trafia na eksport, m.in. do USA, Belgii, Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Białorusi.

Potwierdza to naszą wiodącą pozycję wśród krajowych producentów maszyn do obróbki drewna i uznanie odbiorców z całego świata.

Nasze maszyny posiadają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa B i CE i co roku biorą udział w prestiżowych wystawach i targach na całym świecie.

W ofercie GOMAD-u znajdują się: frezarki dolno- i górnowrzecionowe, wiertarki wielowrzecionowe jednostronne, dwustronne, trzystronne, automaty wiertarskie, wiertarko-frezarki, pilarki tarczowe , czopiarki, frezarki CNC, grubościówki oraz obrabiarki specjalne, projektowane na indywidualne zamówienia. Wszystkie nasze produkty cechuje doskonała jakość, wysokie zaawansowanie technologiczne, niezawodność oraz przyjazność w użytkowaniu.

Nasze wieloletnie doświadczenie i nieustanna obserwacja światowych trendów pozwalają nam tworzyć obrabiarki najwyższej klasy, przeznaczone do pracy ciągłej, stanowiące konkurencję dla wielu firm z całego świata.

Warto wspomnieć, że od roku bieżącego firma podczas targów Drema 2016 wystąpi z odświeżonym wizerunkiem.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact