Aktualności
05.12.2017
„Polskie domy drewniane – żyj w zgodzie z naturą” to nazwa nowego projektu Lasów Państwowych, który zakłada m.in. budowę drewnianych domów oraz hoteli pod wynajem. Zdaniem Konrada Tomaszewskiego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych, drewno powinno być surowcem coraz częściej wykorzystywanym w budownictwie. A jaka była jego popularność do tej pory? Sprawdził to serwis Oferteo.pl.

[ więcej ]


01.12.2017
Produkty posiadane w ofercie firmy SERON to precyzyjne wysokowydajne obrabiarki sterowane numerycznie takie jak: plotery frezujące CNC, frezarki CNC, cuttery CNC, plotery laserowe, grawerki laserowe oraz wypalarki plazmowe CNC. Produkty te to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia, pasji, determinacji do działania i rozwoju naszej załogi.

[ więcej ]


10.11.2017
Właśnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na targi branży drzewnej i meblarskiej. Jeśli chcą Państwo wziąć udział i zgłoszą swoją firmę zarówno na targi DREMASILESIA, jak i DREMA, to otrzymają Państwo po 5% zniżki na zakup powierzchni ekspozycyjnej w obu wydarzeniach!

[ więcej ]


08.11.2017
Zapraszamy do zapoznania się z filmem, który stanowi podsumowanie tegorocznej akcji charytatywnej - Drema Dzieciom i Seniorom 2017!

[ więcej ]


03.11.2017
Zamów powierzchnię i pozostałe usługi za pośrednictwem platformy online STREFA WYSTAWCY! Narzędzie to daje pełną kontrolę nad udziałem w targach!

[ więcej ]


25.10.2017
25 października br. odbyło się spotkanie organizatorów wydarzeń Drema i DremaSilesia z przedstawicielami Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Rozmowy dotyczyły współpracy targowej, wyzwań dla branży oraz zaangażowania PIGPD i MTP na rzecz propagowania drewna i polskich firm drzewno-meblarskich na świecie.

[ więcej ]


24.10.2017
Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu MTP DREMA 2017, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez Lignumsoft Adam Wileński produkt: Oprogramowanie Corpus 4 firmy Tri D Corpus d.o.o., Chorwacja otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2017 - WYBÓR KONSUMENTÓW, uzyskując 46,72 % wszystkich głosów. Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży maszynowej przemysłu drzewnego i meblarskiego. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

[ więcej ]


20.10.2017
Tegoroczna edycja targów DREMA 2017 upłynęła pod znakiem spotkań i rozmów w sprzyjającej atmosferze oraz była okazją do nawiązania perspektywicznych kontaktów biznesowych, jak również do pogłębienia wiedzy w ramach konferencji i przestrzeni specjalnych.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact