Aktualności
30.03.2018
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie najbliższych oraz wesołego "Alleluja".

[ więcej ]


19.03.2018
19 marca obchodzone jest święto stolarzy, rzeźbiarzy i rzemieślników związanych z obróbką drewna - w tym dniu wspomina się św. Józefa, patrona ww. zawodów. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia i oczywiście zapraszamy na targi Drema oraz DremaSilesia 2018!

[ więcej ]


08.03.2018
Targi DremaSilesia oraz firma InfoTEC CNC zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu – „Fabryka Mebli na Żywo” powered by InfoTEC WorkShop. Wykłady i praktyczne pokazy odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Expo Silesia w Sosnowcu, pod hasłem: „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.”

[ więcej ]


06.03.2018
W terminie 6-9 marca 2018 w ramach targów Meble Polska, Arena Design i Home Decor, które odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach i wykładach InfoTEC WorkShop mogą zapoznać się z materiałami informacyjnymi i pobrać zaproszenia na to wydarzenie.

[ więcej ]


02.03.2018
FELDER Group Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem na rynku polskim renomowanych obrabiarek do drewna austriackiego producenta Felder KG.

[ więcej ]


01.03.2018
Targi DremaSilesia i Drema to wydarzenia dedykowane firmom reprezentującym przemysł drzewny, stolarski i meblarski. Oba przedsięwzięcia cieszą się dobrą opinią wśród profesjonalistów i wciąż się rozwijają, stanowiąc na tę chwilę najważniejsze miejsce spotkań liderów branży drzewno-meblarskiej z Polski i z zagranicy.

[ więcej ]


26.02.2018
Profesjonaliści z firmy INFOTEC CNC zorganizują absolutną nowość - strefę "Produkcja Mebli Na Żywo" – niezwykle ciekawe widowisko, które łączyć będzie całościowe przygotowanie i wykonanie konkretnych modeli mebli. Pokazowej fabryce mebli na żywo towarzyszyć będą wykłady dotyczące projektowania mebli, użycia odpowiednich programów graficznych i najnowszych technologii, jak również wykorzystania potencjału maszyn sterowanych numerycznie.

[ więcej ]


22.02.2018
Od lat 90. InfoTEC CNC przynależy do grona najlepszych producentów przemysłowych maszyn CNC. InfoTEC CNC specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technicznie oraz wydajnych urządzeń CNC (frezarki CNC, plotery frezujące, grawerki, plotery laserowe, drukarki 3D i inne) wykorzystywanych do obróbki różnego typu materiałów, m.in. drewna, surowców drewnopodobnych, sztucznych tworzyw, kompozytów, miękkich metali oraz skóry, filcu, tektury.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact