Aktualności
23.08.2017
Już jest! Do dyspozycji uczestników targów DREMA przygotowane zostało najnowsze rozwiązanie dla Wystawców i Zwiedzających - aplikacja mobilna oparta na kodach QR, których zeskanowanie przeniesie użytkownika do internetowego profilu Wystawcy. Aplikacja jest dostępna dla systemów operacyjnych Android i IOS w sklepie Google Play.

[ więcej ]


21.08.2017
Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy (Polish Parquet Layers Association) zaprasza NA WYJĄTKOWE VIII WARSZTATY BRANŻY PARKIETÓW I USŁUG PARKIECIARSKICH (producenci, wykonawcy, projektanci, klienci, nauka).

[ więcej ]


17.08.2017
Targi DREMA to doskonała okazja, aby zobaczyć sporo nowych produktów w jednym miejscu. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy?

[ więcej ]


16.08.2017
Zapraszamy profesjonalnych zwiedzających związanych z branżą drzewną i meblarską do skorzystania z dofinansowania przyjazdu na targi FURNICA, DREMA i SOFAB 2017. W pakiecie zwrot kosztów dojazdu w jedną stronę*, bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi i bezpłatny wstęp na ekspozycję!

[ więcej ]


14.08.2017
Zarejestruj się i odbierz bezpłatny bilet na targi DREMA, FURNICA i SOFAB, które odbędą się w dniach 12-15 września 2017. Zobacz instrukcje video.

[ więcej ]


11.08.2017
Drogi Wystawco! Został miesiąc, aby móc uczestniczyć w największym wydarzeniu skupiającym liderów branży drzewnej i meblarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – DREMA, 12-15 września 2017!

[ więcej ]


10.08.2017
Misją Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, powołanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, jest zapoznanie się z Państwa problemami i oczekiwaniami dotyczącymi kształcenia przyszłych kadr zawodowych. Pracownicy Centrum oczekują, że wspólnie można wypracować dobry model szkolenia zawodowego.

[ więcej ]


10.08.2017
MASCOT po raz kolejny rewolucjonizuje branżę odzieży roboczej, wprowadzając trzy pary długich i jedną parę spodenek ¾ z materiału rozciągającego się w czterech kierunkach (czterokierunkowy strecz). Ale to jeszcze nie wszystko! Spodnie charakteryzują się też dużą wytrzymałością na zużycie i nowatorskim wzorem części kolanowej, a ponadto zapewniają pracownikowi wyjątkową swobodę ruchów.

[ więcej ]