Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
17.08.2018
Zadaniem uczestników konkursu – uczniów szkół ponadpodstawowych, uczących się w klasach o profilu drzewnym – jest stworzenie oryginalnego przedmiotu z drewna, który dotąd nie był powszechnie wykonywany z tego surowca. Łączna pula nagród wynosi 27 tys. zł.

[ więcej ]


16.08.2018
Niebawem, podczas wrześniowych targów DREMA w Poznaniu, odbędzie się XVII rywalizacja prenumeratorów czasopism Wydawnictwa Inwestor, którzy potrafią wbić pięć gwoździ pięcioma uderzeniami młotka.

[ więcej ]


15.08.2018
Firma ITA TOOLS wspólnie z firmami: DMG MORI, WALTER, ANCA, KEYENC, HAIMER, CEIA przeniesie dla Państwa i zaprezentuje na żywo technologię ostrzenia i regenerację narzędzi na targach DREMA 2018. Przedsięwzięcie to, na miarę czwartej rewolucji przemysłowej wprowadzi uczestników targów DREMA w zupełnie nowy wymiar obróbki materiałów.

[ więcej ]


14.08.2018
Podczas nadchodzących targów DREMA portal Drewno.pl tradycyjnie już stworzy Strefę Wiedzy, w której zapoznać się będzie można z ofertą podmiotów jakie działają na rzecz branży. W tym roku organizatorzy skupią się na Wiedzy, Edukacji i Konsultingu.

[ więcej ]


13.08.2018
DREMA DZIECIOM to wyjątkowa idea, łącząca charytatywny cel przyświecający uczestnikom z towarzyszącą jej przestrzenią edukacyjną, która pozwoli gościom targów na zapoznanie się z technologiczną stroną procesu produkcji mebli. Przestrzenie w pawilonach 5 i 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny zamienią się w pokazowe fabryki, prezentujące nowoczesne technologie i maszyny do obróbki drewna.

[ więcej ]


10.08.2018
Targi DREMA to miejsce, gdzie promowane jest drewno i to, co można z niego wykreować. Chcąc pokazać, jak wiele zastosowań ma ten naturalny surowiec, w ramach Pawilonu Promocji Drewna w hali nr 3 przygotowana zostanie specjalna przestrzeń – DREMA DESIGN.

[ więcej ]


09.08.2018
Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Poligon Umiejętności Lakierniczych podczas targów Drema. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania.

[ więcej ]


08.08.2018
Zdecyduj, kto otrzyma Złoty Medal Wybór Konsumenta i zagłosuj na najlepsze Twoim zdaniem produkty targowe. Głosuj online lub podczas targów DREMA 2018.

[ więcej ]


Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact