Aktualności
20.06.2017
Innowacyjność, dynamika, promocja nowości i nieszablonowych rozwiązań – to cechy charakteryzujące najważniejsze i największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi maszyn i technologii dedykowane branży drzewnej i meblarskiej, które już we wrześniu odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


16.06.2017
Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na odbywających się w dniach 12-15 września Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2017. Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce przekazane zostaną z pomocą wybranych fundacji do potrzebujących wsparcia seniorów oraz dzieci z rodzin zastępczych.

[ więcej ]


14.06.2017
Zestawy meblowe, które odpowiadają na konkretne potrzeby dwóch zupełnie różnych grup wiekowych, a przy tym wykorzystują ten sam wyjściowy projekt – to wokół nich rozgrywać będą się działania tegorocznej inicjatywy DREMA DZIECIOM I SENIOROM. Jedna z głównych hal Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny zamieni się w spektakularną halę produkcyjną prezentującą nowoczesne maszyny do obróbki drewna.

[ więcej ]


09.06.2017
Tegoroczne targi DREMA zapowiadają się rekordowo! Już na tę chwilę zgłoszonych jest ponad 250 wystawców, którzy są zainteresowani znacznie większymi stoiskami, niż w roku ubiegłym. Aktualnie zamówiona powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 19 tys. m2. To pokazuje, jak ważną częścią polskiej gospodarki jest branża drzewno-meblarska, i jak istotnym narzędziem marketingowym są targi.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


01.06.2017
Drogi Wystawco! Został tylko jeden dzień, by otrzymać specjalne ceny na uczestnictwo w największym wydarzeniu skupiającym liderów branży drzewnej i meblarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej - DREMA!

[ więcej ]