Aktualności
11.10.2017
Zespół targów DREMA 2017 na czele z Dyrektorem Andrzejem Półrolniczakiem otrzymał dyplom z podziękowaniem od Caritas Archidiecezji Poznańskiej za współpracę, zaangażowanie i działanie na rzecz przebiegu tegorocznej akcji dobroczynnej Drema Dzieciom i Seniorom.

[ więcej ]


06.10.2017
Fakt jest taki – na dzień dzisiejszy Internet umożliwia nam przesyłanie ofert, rysunków, nawet filmów dotyczących maszyn, jednak to nie jest to samo, gdy spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy o maszynach tutaj na miejscu na DREMIE – Karol Trusiak, Teknika S.A. na targach DREMA 2017

[ więcej ]


05.10.2017
W dniach 12-15 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema. To największa tego typu impreza w całej Europe Środkowo-Wschodniej. Imprezie towarzyszyły Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli Furnica i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych Sofab. Targi Drema co roku odwiedzają tysiące zwiedzających. W tym roku w ciągu czterech dni wystawiło się 380 firm, które zajęły powierzchnię prawie 24 tysięcy metrów kwadratowych.

[ więcej ]


05.10.2017
Targi DREMA nie kończą się nigdy - dzięki wirtualnym spacerom, przygotowanym przez Superexpo.com, przedstawiciele branży drzewnej i meblarskiej mogą w każdej chwili, z pomocą urządzeń mobilnych lub komputera, przenieść się do pawilonów wystawienniczych i przypomnieć sobie, co ciekawego działo się przez cztery dni trwania targów DREMA 2017.

[ więcej ]


04.10.2017
Targi DREMA to najważniejsze wydarzenie w branży drzewnej. To okazja do budowania nowych relacji i utrzymywania już nawiązanych. Na targach DREMA pokazujemy rozwiązania przemysłowe, a także maszyny klasyczne, które cieszą się największą popularnością wśród małych i średnich odbiorców – Krzysztof Kluza, SCM Group Polska na targach DREMA 2017.

[ więcej ]


02.10.2017
Polska nazywana jest potęgą drzewno-meblarską. Fakt ten potwierdzony został podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2017, która pod względem kompleksowej ekspozycji, ilości wystawców i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu związanego z obróbką drewna była rekordowa!

[ więcej ]


29.09.2017
W Hamburgu obraduje Kongres Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Kongres zatwierdził dziś listę światowych wystaw obrabiarek do drewna, które oficjalnie poprze w 2018 r. Wśród 15 międzynarodowych ekspozycji po raz kolejny znalazły się targi DREMA 2018!

[ więcej ]


25.09.2017
DREMA zagościła już na stałe w kalendarzu imprez, w których Homag bierze udział. Oceniam je bardzo pozytywnie, dlatego, że Drema jest okazją do spotkań z Naszymi klientami, do wysłuchania ich potrzeb. Innowacja, zarówno produktowa, jak i technologiczna ma bardzo duże znaczenie, a tutaj jest to z określoną szczegółowością omówione - Michał Piłat, Homag Polska na targach DREMA 2017.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact