Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Tece Decor

16142970_650504701823612_688197665118318

 

Tece Decor jest producentem obrzeży meblowych na rynku międzynarodowym. Nasze portfolio produktów obejmuje obrzeża ABS, PVC, melamina i fornir. Jesteśmy pasjonatami tego co robimy i staramy się oferować naszym Klientom to co najlepsze.

Produkcja i sprzedaż obrzeży meblowych jest nie tylko naszą działalnością, ale przede wszystkim naszą pasją. Przez ostatnie 30 lat konsekwentnie i z wielkim zaangażowaniem dążyliśmy do zaspokojenia potrzeb rynku dostarczając produkty o najwyższej jakości. Jednocześnie przez ponad ćwierć wieku z sukcesem budujemy zaufanie wśród naszych Klientów w ponad 90 krajach na całym świecie.

Naszym celem zawsze było i będzie: zapewniać naszym Klientom najwyższej jakości obrzeża meblowe. Priorytetem Tece Decor jest, aby twórczo wykorzystywać wysoki stopień specjalizacji i produkować wysokiej jakości produkty, które będą spełniać różnorodne potrzeby naszych Klientów.

Misja:
„Produkcja najwyższej jakości obrzeży meblowych na rynku, spełnianie wymagań i satysfakcja Klienta, priorytetem numer jeden”.

Wizja:
„Osiągnięcie uznanej w skali międzynarodowej marki i eksport produktów Tece do wszystkich krajów świata."

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact