Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Meblopol

logo.png

 

Towarzystwo Gospodarcze Meblopol Sp. z o.o. od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce.

Prowadzimy nieustanne poszukiwania coraz to lepszych produktów i rozwiązań technicznych, zapewniając firmie stały rozwój i wzrost udziału w rynku. Naszym celem jest być jak najbliżej Klienta.

Bogata oferta zawiera sprawdzone, najwyższej jakości wyroby znanych krajowych i zagranicznych dostawców.

Ogólnopolska sieć hurtowni posiadających szeroki asortyment klejów, narzędzi, materiałów ściernych, lakierów, bejc, obrzeży i wielu różnych środków technicznych pozwalają na kompleksowe zrealizowanie wszystkich materiałowych potrzeb naszych Kontrahentów.

Każda z naszych hurtowni posiada własny magazyn i środki transportu aby w szybkim czasie reagować na potrzeby rynku.

T. G. Meblopol Sp. z o.o. działa na skalę ogólnopolską, a firma zatrudnia ponad 200 osób, dając im stabilną pracę i możliwość dalszego rozwoju.

Meblopol dysponuje własną grupą profesjonalnych doradców technicznych, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w aplikacjach przemysłowych oraz wysoko kwalifikowany i liczny zespół handlowców.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact