Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Leitz

leitz-logo1-300x203.jpg

Producent narzędzi do drewna: pił tarczowych, frezów, wierteł i innych

LEITZ to światowy lider w produkcji narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych z już ponad 130-letnią tradycją. Zdobyte doświadczenie, wysokokwalifikowana kadra inżynierska i najnowocześniejsze technologie produkcji sprawiają, że narzędzia firmy Leitz to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Naszą dewizą jest dostarczanie najbardziej optymalnych narzędzi do danego procesu produkcji. Stąd, mimo prawie 8000 narzędzi standardowych, 2/3 wyrobów jest wytwarzanych na specjalne zamówienie Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: piły tarczowe, frezy, wiertła, głowice strugarskie i rozdrabniające, noże, narzędzia do maszyn CNC, narzędzia diamentowe, frezy łańcuszkowe i systemy mocowań.  Doradztwem i optymalizacją narzędzi zajmuje się ponad 300 inżynierów na całym świecie.

Oprócz sprzedaży narzędzi i profesjonalnego doradztwa firma Leitz zajmuje się serwisem narzędzi (ostrzenie narzędzi, regeneracja).

Naszą misją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości narzędzi do obróbki drewna, zapewnienie profesjonalnego serwisu oraz rzetelnego doradztwa technicznego na takim poziomie, aby zaspokoić zarówno obecne jak i przyszłe potrzeby Klientów.

Dążymy do zapewnienia satysfakcjonujących miejsc pracy stwarzając poczucie bezpieczeństwa i możliwość ustawicznego rozwoju. Dzięki kreatywnej współpracy opartej na odpowiedzialności, zaangażowaniu i lojalności chcemy budować trwałe, partnerskie więzi z naszymi Klientami, dostawcami i otoczeniem. Traktujemy je jako fundament dalszego, efektywnego i zgodnego z oczekiwaniami właścicieli rozwoju firmy.

LEITZ KSZTAŁTUJE PRZYSZŁOŚĆ JUŻ OD 130 LAT

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact