Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Jowat

jowat-logo_corporate.png
Klejenie to najbardziej innowacyjna i coraz powszechniej stosowana technika łączenia. W tej dziedzinie wykazujemy się szerokimi kompetencjami.

Naszym pierwszoplanowym celem jest wszechstronne spełnienie oczekiwań i życzeń naszych klientów w zakresie klejów, produktów chemicznych, oraz serwisu przy współudziale wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Poprzez zaspokojenie wymagań naszych udziałowców przyczyniamy się do stałego rozwoju firmy.

Dla zrealizowania tego celu niezbędny jest nieustanny rozwój kreatywności, świadomości w zakresie wymagań jakościowych, wydajności, elastyczności, wiarygodności i otwartości - w szczególności w kontekście ciągłej troski o ochronę środowiska.

Firma Jowat jest producentem klejów znajdujących zastosowanie w wielu dziedzinach produkcji - m.in. w przemyśle meblarskim, poligraficznym, samochodowym oraz spożywczym. Historia firmy sięga 1919 roku, kiedy to Johannes Watzlawczik założył firmę we Wrocławiu, oferującą wyroby chemiczne do produkcji mebli. Od imienia i nazwiska założyciela pochodzi nazwa firmy. Po wojnie, w 1945 roku firma Jowat wznowiła działalność już w nowym miejscu - w Detmold - w centrum przemysłu meblarskiego Niemiec. W skład firmy wchodzą zakłady produkcyjne Jowat w Detmold i Zeitz w Niemczech, Jowat Corporation w USA, Jowat Swiss w Buchrain w Szwajcarii oraz Jowat Malaysia w Malezji. Siedziba Zarządu, centralne laboratoria i działy badawcze mieszczą się w Detmold. Prace badawcze prowadzi się również w zakładach w Szwajcarii i USA. Firma posiada liczne przedstawicielstwa, a jej wyroby trafiają na wszystkie kontynenty.

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact