Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
Dołącz do projektu DDiS 2017

Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na odbywających się w dniach 12-15 września Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2017. Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce przekazane zostaną z pomocą wybranych fundacji  do potrzebujących wsparcia seniorów oraz dzieci z rodzin zastępczych.

Wyjątkowo tegoroczna XI edycja pokazowej fabryki na targach DREMA odbędzie się pod hasłem DREMA DZIECIOM i SENIOROM. Plan produkcyjny zakłada wytworzenie 10 zestawów mebli dla dzieci, którego skład stanowią: łóżko z materacem, szafa, biurko, regał oraz 5 kompletów mebli dla seniorów (łóżko z materacem i regulowanym stelażem, stolik nocny).

DREMA DZIECIOM i SENIOROM to wyjątkowa idea, która łączy szczytny cel przyświecający uczestnikom z prezentacją możliwości producentów maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Państwa firma może współtworzyć ją z nami! Przy wytwarzaniu mebli założono wykorzystanie najnowszych technologii oraz materiałów konstrukcyjnych. Cała produkcja obejmuje procesy takie jak: obróbka płyt meblowych (płyta wiórowa laminowana, sklejka), oklejania wąskich płaszczyzn, uszlachetnianie powierzchni elementów drewnianych, montaż okuć i pakowanie wyrobów gotowych.

Zapotrzebowanie pokazowej fabryki mebli to m.in.: płyta wiórowa laminowana (biała oraz kolory pastelowe), obrzeże 2 mm (dopasowane kolorystyczne pod płytę wiórową laminowaną), sklejka różne grubości, centrum obróbcze CNC (do nestingu), centrum obróbcze CNC 4 osiowe, centrum wiertarskie, pilarka formatowa, oklejarka prostoliniowa, szlifierka szerokotaśmowa, szlifierka do krawędzi, system instalacji odpylania, linia lakiernicza, linia do olejowania, oleje i lakiery do uszlachetniania powierzchni elementów –sklejka, elektronarzędzia na stanowiska montażowe, stoły montażowe, automat do zbijania stelaży do łóżek, materace, stelaże pod materac regulowane na pilota, krzesła/fotele do biurek (młodzieżowe), stojaki do suszenie elementów po lakierowaniu i/lub olejowaniu, okucia (podpórki półek, złącza mimośrodowe do łóżek, złącza do korpusów – wiercenia na szerokiej powierzchni, systemy mocowania ściany tylnej mebli skrzyniowych, wkręty do drewna różnego rodzaju, kołki meblowe, narzędzia do obróbki (frezy, wiertła, piły), papiery ścierne, klej do montażu mebli, klej topliwy do obrzeży, pakowanie gotowych wyrobów, po zakończeniu produkcji transport mebli do wskazanych placówek/placówki – dla potrzebujących dzieci.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Relacja z wydarzenia 2016 r. - https://youtu.be/5-2qwe3w9cQ

Kontakt:

Koordynator projektu DREMA DZIECIOM
dr inż. Krzysztof Wiaderek
wiaderek@up.poznan.pl

tel: 509 577 877

lub

Specjalista projektu DREMA DZIECIOM

inż. Mateusz Kuc

mateusz.kuc94@gmail.com

tel: 601484 428

[ Wstecz ]
Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact