Opisy i zdjęcia produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP Drema 2016

1. CNC WEEKE BMG 110 Venture 115M 5-osiowe numerycznie sterowane centrum obróbcze

WEEKE BOHRSYSTEME GmbH, Niemcy

Zgłaszający: HOMAG Polska Sp. z o.o., Środa Wielkopolska

Pawilon 5 stoisko 50

thumbnail_1-venture115_schatten_hg_scan.

CNC WEEKE BMG 110 Venture 115 M

5-osiowe numerycznie sterowane centrum obróbcze

- kompaktowa technologia

- zredukowana powierzchnia ustawienia

- swobodny dostęp do maszyny

- obustronnie napędzany portal jezdny

- 2 magazynki narzędzi

Dane techniczne:

Długość robocza: 3.100 mm

Frezowanie w osi Y: max. 1.400 mm

Wiercenie pionowe: max. 1.550 mm

Grubość elementu: 160 mm

Ciężar: 3.500 kg 343

Wrzeciono główne: 12 KW

Głowica wiertarska: 12 wrzecion pionowych / 6 wrzecion poziomych

Piłka do nutowania w osi X i Y

2. Kocioł ZGH 3000 z systemem ogrzewania powietrza pierwotnego i wtórnego

Zakłady Maszynowe HAMECH Sp. z o.o., Hajnówka

Pawilon 4 stoisko 4

thumbnail_2-drema_zgh_3000-zdjecie_marke


Kocioł ZGH-3000 jest urządzeniem do spalania mieszaniny kory, trocin, kawałkowego drewna poprodukcyjnego o granulacji: 50mmx30mmx300mm, o wilgotności maksymalnej 40%, w celu wytworzenia gorącej wody do celów grzewczych lub technologicznych. Moc kotła to 3000 kW. Zastosowano w nim innowacyjną metodę podwyższenia efektywności energetycznej oraz obniżenia emisji spalin. Kocioł współpracuje z innymi produktami ZM Hamech, tj. redler, HWP, KWP, multicyklon lub filtr dla zachowania dopuszczalnych norm emisji.

3. Linia do produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej mebli InfoTEC 3121 PRO M Line

4 CNC Sp. z o.o., Nekla

Pawilon 6 stoisko 24

thumbnail_3-drema_infotec-3121-pro-m-lin


Linia do produkcji mebli nisko seryjnych InfoTEC 3121 PRO M Line jest odpowiedzią na nowe trendy oraz oczekiwania konsumentów, którzy w coraz większym stopniu pragną indywidualnie zaprojektowanych mebli pod wymiar. PRO M Line jest w pełni automatyczną linią, która dzięki nowym technologiom pozwala przygotować gotowe formatki do bezpośrednio okleinowania, bez potrzeby wstępnego frezowania. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm stolarskich.

4. Pilarka tarczowa wielopiłowa DPPE-60

Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o., Bydgoszcz

Pawilon 5 stoisko 54

thumbnail_4-drema_zdjecie.jpg


Pilarka DPPE-60 to maszyna do wzdłużnego cięcia desek i bali zapewniająca szybkie ustawienie rozkroju desek w ośmiu wariantach dla dwudziestu zakresów jej szerokości. Posiada cztery przesuwne tuleje z piłami, co zapewnia optymalny wybór rozkroju. Wszystkie ustawienia szerokości desek i rozkrojów można zaprogramować i zapisać, a są one wyświetlane na terminalu. Obserwacja położenia pił możliwa jest dzięki zastosowaniu laserów.

5. Piły BrillanceCut

LEITZ GmbH & Co.KG, Austria

Zgłaszający: LEITZ Polska Sp. z o.o., Radomsko

Pawilon 5A stoisko 38

thumbnail_5-drema_prodkut_leitz-tif.jpg


Piły BrillanceCut są optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw poszukujących pił, które gwarantują najwyższą jakość obrabianej powierzchni. Zapewniają najwyższą jakość produktu finalnego przy minimalnym nakładzie pracy.

6. Piły taśmowe Armoth Durable Supreme

QSGS Technology Grażyna Klepuszewska, Ostrołęka

Pawilon 5A stoisko 28

thumbnail_6-drema_zdjecie_pily_tasmowe_a


Piły Armoth Armoth Durable Supreme to piły taśmowe o przedłużonej trwałości, do produkcji których wykorzystano własną opatentowaną technologię („Sposób wytwarzania piły taśmowej i piła taśmowa o przedłużonej trwałości”) oraz elementy technologii produkcji pił rozwieranych i nierozwieranych. Piły taśmowe Armoth Durable Supreme stanowią pomost pomiędzy tradycyjnymi piłami rozwieranymi a najbardziej produktywnymi piłami nierozwieranymi. Piły te dzięki precyzyjnemu skalibrowaniu szerokości zęba prostego uzyskują wysoką jakość powierzchni przeciętego drewna porównywalną do jakości pił taśmowych nierozwieranych.

7. SAYERLACK ATV2325/BB – biały, wodny, jednokomponentowy lakier nawierzchniowy

SHERWIN – WILLIAMS ITALY S.R.L. – CON SOCIO UNICO, Włochy

Zgłaszający: Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o., Poznań

Pawilon 5A stoisko 15

thumbnail_7-drema_meblopol_coffeeproof.p


Lakier ATV2325/BB - CoffeeProof: innowacyjny, biały, wodny, jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy całkowicie odporny na zabarwienie kawą - największego „wroga” białych powłok lakierniczych. Ponadto odznacza się wysoką twardością, równomiernym rozłożeniem środków matujących i dobrą tiksotropowością. Lakier można stosować na meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe oraz na drzwi i inne powierzchnie wewnętrzne. W zależności od potrzeb lakier można pigmentować dedykowanymi pastami wodnymi.

8. System połączeń OVVO®

SANTECH INNOVATIONS Ltd., Irlandia

Zgłaszający: ITA TOOLS Sp. z o.o., Kraków

Pawilon 6A stoisko 17

thumbnail_8_new_product_showcase_pic_iwf


System Połączeń OVVO® jest rewolucyjnym rozwiązaniem do łączenia materiałów bez używania kleju i śrub. Jest to całkowicie niewidoczne, samozaciskowe rozwiązanie gwarantujące solidne połączenie dowolnego materiału. OVVO® pozwala na wykonywanie różnorodnych połączeń pod różnym katem. Jego zastosowanie jest nieograniczone, można łączyć nim meble paczkowane, meble kuchenne, futryny drzwi, kabiny łazienkowe i wiele innych materiałów. OVVO® to łatwe w wykonaniu, efektywne i trwałe połączenie.

9. VarioRip 310 M pilarka wielopiłowa

MICHEL WEINIG AG, Niemcy

Pawilon 5 stoisko 4

thumbnail_9-drema_we_4022.jpg


Raimann VarioRip 310 M - najnowocześniejsza wielotarczowa pilarka do optymalizacji szerokości cięcia z przestawnymi piłami, gwarantującymi efektywne wykorzystanie materiału. Program RipAssistPro to najlepsze wykorzystanie drewna oraz najwyższą produktywność.
Specjalny system posuwu z kolcami zwiększa bezpieczeństwo i osiąga jakość cięcia przeznaczoną do klejenia. VarioRip 310 M to minimalny czas przezbrojenia i najprostszą obsługą. System Quickfix do szybkiego mocowania pił bez pierścieni dystansowych i bez narzędzi. System zabezpieczający z SafetyPlus.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact