Nowości 2016

 

DREMA 2016

NOWOŚĆ

OPIS

ZDJĘCIE PRODUKTU

1.

QSGS Technology Grażyna Klepuszewska

Piły taśmowe Armoth Durable Supreme

Pawilon 5A, stoisko 28Armoth Durable Supreme to piły taśmowe o przedłużonej trwałości stanowiące pomost pomiędzy tradycyjnymi piłami rozwieranymi a najbardziej produktywnymi piłami nierozwieranymi. Dzięki precyzyjnemu skalibrowaniu szerokości zęba prostego uzyskują wysoką jakość przeciętego drewna.

thumbnail_nowosc_1.jpg


2.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Świdry do drewna FISCH-TOOLS® seria ELITE®

Pawilon 6A, stoisko 17

Opatentowana geometria ostrza wiertła oraz powłoka sprawiają że świdry ELITE® wwiercają się w materiał szybciej i skuteczniej od tradycyjnych wierteł, są odporne na korozje i trwalsze. Konstrukcja wiertła znacząco zmniejsza tarcie podczas pracy co przekłada się na :
- niski poziom wytwarzania ciepła,
- lepsze odprowadzanie wióra, nawet w bardzo głębokich otworach
- do 40 % mniejsze obciążenie wiertarki – przedłużona żywotność baterii,
- dużo szybsze wiercenie przy jednoczesnej dłuższej żywotności narzędzia.

thumbnail_nowosc_2.jpg


3.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Wiertła puszkowe Wave Cutter®

Pawilon 6A, stoisko 17

Wiertła Wave Cutter to nowa jakość wiercenia w drewnie. Falowana krawędź tnąca i najwyższej klasy materiały gwarantują do 3,5 raza dłuższą i do 25% szybszą pracę od standardowych wierteł.

thumbnail_nowosc_3.jpg


4.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Ściski Stolarskie Pełnopowierzchniowe PIHER

Pawilon 6A, stoisko 17

Pełnopowierzchniowy ścisk wyróżnia się opatentowanym mechanizmem antypoślizgowym i szczękami odlanymi z żeliwa sferoidalnego. Równoległe szczęki zapewniają precyzyjne mocowanie dużych powierzchni.

thumbnail_nowosc_4.jpg


5.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

CMT11 Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne 300W

Pawilon 6A, stoisko 17

Wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne firmy CMT idealnie sprawdza się do cięcia, żłobienia, szlifowania i ścierania. Szeroka gama brzeszczotów oscylacyjnych CMT umożliwia pracę w dowolnym materiale.

thumbnail_nowosc_5.jpg


6.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

663.301.11 Głowica profilująca CNC na noże wymienne

Pawilon 6A, stoisko 17

Głowica CMT na noże wymienne przeznaczona jest do stosowania na maszynach CNC. Dostępna w ofercie CMT
szeroka gama noży profilowych 40 i 50 mm pozwala na wykonywanie różnorodnych projektów.

thumbnail_nowosc_6.jpg


7.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Profesjonalne stoły warsztatowe RAMIA

Pawilon 6A, stoisko 17

Profesjonalne stoły warsztatowe RAMIA cechuję solidne wykonanie z wysokiej jakości drewna. Szeroka oferta modeli skierowana jest zarówno do profesjonalnych stolarni i warsztatów jak i szkół oraz majsterkowiczów.

thumbnail_nowosc_7.jpg


8.

Teknika S.A.

FEMA Giotto SCS

Pawilon 5, stoisko 40

Giotto SCS to pionowe centrum obróbcze firmy włoskiej FEMA, dystrybuowane w Polsce przez firmę Teknika S.A. Doskonałą jakość obróbki zapewnia idealna współpraca między dwoma systemami cięcia (LF2000 oraz LF-2 do nesting) oraz sterowanymi numerycznie głowicami z nożami taśmowymi: obrotowym i oscylacyjnym. Ich zadanie nie ograniczają się do prostego rozkroju czy nawet krzywoliniowego wycinania kształtów, lecz pozwala na wykonywanie skomplikowanych nacięć, podcięć i frezowania elementów w piance. Dotychczas tak zaawansowane, precyzyjne, sterowane numerycznie pilarki stosowano do obróbki drewna czy płyt drewnopochodnych, natomiast okazało się, że technologia nestingu doskonale optymalizuje procesy rozkroju również w przypadku pianki tapicerskiej i elementów wypełniających meble tapicerowane o różnym poziomie elastyczności.

thumbnail_nowosc_8.jpg


9.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Diamentowy frez DTM

Pawilon 6A, stoisko 17

Diamentowy frez do nestingu. Trzy pełne ostrza rozłożone na sześciu spiralach oraz wzmocniony korpus pozwala na posuw do 25 m/min. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja zapewnia idealną ewakuację wióra.

thumbnail_nowosc_9.jpg


10.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Diamentowy frez DTI

Pawilon 6A, stoisko 17

Diamentowy frez z dużym kątem osiowym. Ułożenie i kształt płytek gwarantuje idealne wykończenie powierzchni materiałów oklejonych papierem i folią.

thumbnail_nowosc_10.jpg


11.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Agregat Soft – Touch 360

Pawilon 6A, stoisko 17

Agregat \"pływający\" z ruchomym wrzecionem. Zaprojektowany specjalnie dla maszyn 5 osiowych. Głównym atutem urządzenia jest możliwość obrabiania elementów krzywoliniowych o niejednolitej grubości

thumbnail_nowosc_11.jpg


12.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Powlekane narzędzia

Pawilon 6A, stoisko 17

Powłoka diamentowa DLC jest nakładana na frezy spiralne oraz noże strugarskie. Właściwości powłoki sprawiają że narzędzia parokrotnie zwiększają żywotność . Powłoka dedykowana do pracy w drewnie miękkim i twardym.

thumbnail_nowosc_12.jpg


13.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Głowice formatyzujące typ D

Pawilon 6A, stoisko 17

Głowice formatyzujące z segmentowym ułożeniem zęba. Kształt i sposób ułożenia zębów sprawia ,że ten typ głowic pracuje dużo wydajniej od standardowych typów oraz jest nadaje się do dużej grupy materiałów.

thumbnail_nowosc_13.jpg


14.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Rolki posuwowe

Pawilon 6A, stoisko 17

Koła posuwowe stalowe i gumowe. Szeroka oferta produktów umożliwia indywidualny dobór rozwiązania w zależności od potrzeb klienta.

thumbnail_nowosc_14.jpg


15.

ITA TOOLS Sp. z o.o.

Brzeszczoty oscylacyjne do multinarzędzi

Pawilon 6A, stoisko 17

Szeroka gama osprzętu do multinarzędzi umożliwia pracę w wielu materiałach. Jest to świetne rozwiązanie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Uniwersalny uchwyt gwarantuje kompatybilność z większością dostępnych na rynku elektronarzędzi.

thumbnail_nowosc_15.jpg


16.

Stürmer Maszyny sp. z o.o.

Wymienny zbiornik klejowy okleiniarka Holzkraft / Minimax ME 35

Pawilon 6A, stoisko 6

Wymienny zbiornik klejowy (bardzo przydatna funkcja podczas czyszczenia oraz prac związanych z utrzymaniem) z możliwością zastosowania klejów poliuretanowych. Jest to unikatowe rozwiązanie w segmencie kompaktowych okleiniarek, którego celem jest wyeliminowanie przestojów podczas wymiany koloru bądź rodzaju kleju oraz zwiększenie możliwości okleiniarni.

thumbnail_nowosc_16.jpg


17.

Leitz Polska Sp. z o.o.

Piły BrillianceCut

Pawilon 5A, stoisko 38

Piły tarczowe do cięcia płyt z tworzyw sztucznych i drzewnych oraz materiałów łączonych. Charakterystyka produktu: szczególne zastosowanie: transparentne płyty PMMA, materiały łączone (aluminium, tworzywa sztuczne), transparentna powierzchnia - wolna od rys oraz brak wyrwań krawędzi, ornamenty wyciszające blat piły ze specjalnym wypełnieniem, redukcja liczby odpadów, znaczne zmniejszenie nakładu pracy po obróbce dla elementów na wysoki połysk, zmniejszenie hałasu w czasie pracy o 4 dB, zwiększone przebiegi narzędzia.

thumbnail_nowosc_17.jpg


18.

Seron Kołodziejczyk Sp.j.

Ploter laserowy RF Plus 100W ActiveCam

Pawilon 5, stoisko 52

Ploter laserowy firmy SERON RF Plus 100 W ActiveCam wyposażony w systemem automatycznego rozpoznawania kształtów naniesionych na materiał. Tuba metalowa i silniki servo gwarantują wysoką dokładność i powtarzalność cięcia oraz grawerowania.

thumbnail_nowosc_18.jpg


19.

Semicon Sp. z o.o.

Hermetyczny lasery liniowy ML-87PGL do zadań specjalnych

Pawilon 5A, stoisko 20

Lasery serii ML-87 mają masywne obudowy (Φ40 x 200 mm), wbudowany wysokosprawny zasilacz sieciowy i kabel z tradycyjną wtyczką (zakres napięć: 87-260 VAC). Gwarantują stabilną pracę w trudnych warunkach (IP67). Dostępne z uchwytem.

thumbnail_nowosc_19.jpg


20.

Semicon Sp. z o.o.

Zespół Siatki Laserowej ZSL-51Lx51L-520-20

Pawilon 5A, stoisko 20

Zespoły laserowe generują siatki, linie, punkty i specjalne znaki zgodne z wymaganiami klienta, co może posłużyć do sprawdzania położenia elementów konstrukcyjnych w stosunku do projektowanego wzorca. Typowe zastosowania to np. technologie pomiarowe, pozycjonowanie.

thumbnail_nowosc_20.jpg


21.

Semicon Sp. z o.o.

Lasery kołowy ML-27D-635-3

Pawilon 5A, stoisko 20

Przemysłowy moduł laserowy do projekcji wzorów niestandardowych, w tym przypadku koła. Semicon Sp. z o.o. oferuje także inne kształty na zamówienie.

thumbnail_nowosc_21.jpg


22.

KADIMEX sp.z o.o. sp.k.

Nowa generacja narzędzi HPC+

Pawilon 5, stoisko 17

-Kombinacja noży prostych i profilowych
-Narzędzia hybrydowe
-Technika SP
-Siła uchwytu maszyny
-Środek ciężkości
-Masa narzędzia
-Prędkość obrotowa
Analiza tych parametrów podczas projektowania głowic pozwala osiągnąć niespotykaną dotychczas wydajność.

thumbnail_nowosc_22.jpg


23.

KADIMEX Sp. z o.o. sp.k.

Frezy do połączeń wieloklinowych Z=8

Pawilon 5, stoisko 17

Nowy typ frezów tzw prawdziwe Z=8.
* większy posuw - 33% od Z=6
* lepsza jakość
* dłuższa żywotność

thumbnail_nowosc_23.jpg


24.

SCM Group

Startech CN

Pawilon 6A, stoisko 15

Startech CN to nowa i kompaktowa wiertarka uniwersalna dedykowana do małych i średnich zakładów produkcyjnych. Wyposażona w 7 niezależnych wrzecion pionowych, wrzeciono i piłkę w \"X\" z możliwością wiercenia w osi \"Y\". Bardzo elastyczna wiertarka idealnie nadaje się do produkcji pojedynczych elementów mebli.

thumbnail_nowosc_24.jpg


25.

SCM Group

Planet P 800

Pawilon 6A, stoisko 15

Wielofunkcyjne centrum obróbcze do wiercenia, frezowania i oklejania wąskich krawędzi.
Planet p800, to centrum obróbcze które umożliwia oprócz tradycyjnych funkcji oklejanie wąskich krawędzi. To świetne rozwiązanie przy produkcji jednostkowej “just in time” które pozwala w jednym ogniwie przygotować element do montażu.

thumbnail_nowosc_25.jpg


26.

SCM Group

Cyflex HP

Pawilon 6A, stoisko 15

Kompaktowe centrum o przemyślanej konfiguracji może zapewnić doskonałą wydajność przy zmniejszonych gabarytach maszyny. Zaprojektowane przy użyciu najlepszych trójwymiarowych systemów modelowania. Masywna konstrukcja gwarantuje maksymalną sztywność układu, w tym jednostek roboczych w celu osiągniecia najwyższej jakości obróbki.

thumbnail_nowosc_26.jpg


27.

SCM Group

Cyflex S

Pawilon 6A, stoisko 15

Wiertarka o bardzo małych gabarytach, która wykonuje operacje wiercenia, cięcia piłą i frezowanie pionowe. Gwarantuje bardzo wysoką wydajność produkcyjną nie wymagając jednocześnie żadnych interwencji operatora przy uzbrajaniu stołu roboczego. Kompaktowe centrum o przemyślanej konfiguracji może zapewnić doskonałą wydajność przy zmniejszonych gabarytach maszyny.

thumbnail_nowosc_27.jpg


28.

SCM Group

Olimpic K 360

Pawilon 6A, stoisko 15

Wszechstronność i wysoka jakość obróbki jest możliwa z SCM Olimpic K360, ta maszyna z pewnościa może być nowym punktem odniesienia na rynku okleiniarek klasy podstawowej, ponieważ jest wyposażona w jednostkę zaokrąglania naroży.
Kompaktowa i łatwa w obsłudze ze względu na zaawansowane rozwiązania technologiczne mające na celu zapewnienie optymalnego wykończenia panelu. To doskonała okleiniarka dla firm, które wymagają ciągłej i wysokiej jakości oklejania.

thumbnail_nowosc_28.jpg


29.

SCM Group

Olimpic K 100

Pawilon 6A, stoisko 15

Wysoki poziom wyposażenia maszyny, w zaawansowane rozwiązania technologiczne dostępne w wyższych modelach maszyn gwarantują najlepszą jakość obróbki. Te cech w połaczeniu z łatwośćią obsługi, sprawiaja że jest to najlepsza okleiniarka dla małych firm.

thumbnail_nowosc_29.jpg


30.

BizeA Sp. z o.o.

BeA Skater

Pawilon 5A, stoisko 32

Najnowsze rozwiązanie firmy BeA jako alternatywa dla dużych i drogich mostów montażowych przy produkcji elementów ścian domów, szkieletów drewnianych, skrzyń ładunkowych i innych. Zmodyfikowane narzędzie ręczne jest zamontowane na platformie z kółkami. Operator prowadzi urządzenie wzdłuż krawędzi elementu za pomocą przykładnicy z rolkami lub wzdłuż liniału na środku płyty. Urządzenie samoczynnie wyzwala kolejne strzały w zaprogramowanych odległościach.

Zastosowanie: produkcja elementów domów drewnianych, prefabrykacja ścian, przybijanie dużych powierzchniowo elementów płytowych (OSB, sklejka, płyta wiórowa) duże skrzynie transportowe.

thumbnail_nowosc_30.jpg


31.

PENNY GONDEK Sp. z o.o.

Projektor laserowy LP-HFD2 z wielokolorową projekcją

Pawilon 5, stoisko 82

Nowo prezentowany projektor LP-HFD2 w porównaniu do konwencjonalnego lasera,
wyposażony jest w diodę pracującą na nowo opracowanych włóknach.
Daje to możliwość bardzo precyzyjnego wyświetlania konturów obrazów wielokolorowych
na różnych materiałach. Projektor LP-HFD2 to projektor z diodą czerwoną (638nm), oraz źródłem światła zielonego (520nm). Dzięki takiemu złożonemu źródłu światła wzmocniony laser projektuje wysokiej jakości wiązkę o bardzo dobrej widoczności. W zależności od wybranego materiału, kontury mogą być wyświetlane w kolorze czerwonym, zielonym lub żółtym.

thumbnail_nowosc_31.png


32.

REMA S.A

Optymalizerka Rema AP-500

Pawilon 5, stoisko 72

Pilarka poprzeczna automatyczna Rema AP-500 służy do wycinania wad drewna z optymalizacją pomiędzy wadami. Max. przekrój ciętego materiału wynosi 350x100mm.

thumbnail_nowosc_32.png


33.

FABRYKA MASZYN KOWARY LAKFAM

 

Drukarka U2 Smart

 

Pawilon 5, stoisko 70

U2 Smart jest wiodącym urządzeniem w branży kodowania produktów. Urządzenie jest wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, takie jak połączenie z bazami danych oraz siecią firmową. Drukuje na prawie wszystkich powierzchniach.

thumbnail_nowosc_33_drukarka_u2_smart.jp
34.

FABRYKA MASZYN KOWARY LAKFAM

 

Farby do znakowania opakowań eksportowych

 

Pawilon 5, stoisko 70

Trwała, wodoodporna, szybkoschnąca farba znajdująca zastosowanie w znakowaniu opakowań eksportowych, drewna oraz innych powierzchni wymagających oznakowania również w przemyśle leśnym.

thumbnail_nowosc_35_znakowanie_opakowan_
35.

FABRYKA MASZYN KOWARY LAKFAM

 

Systemy monitorowania transportu

 

Pawilon 5, stoisko 70

Systemy monitorujące zachowanie ładunku w trakcie transportu. Mocowane na opakowaniu transportowym informują o wstrząsach, przemieszczaniu oraz przechyłach jakim był poddawany w trakcie transportu dostarczając informacji o możliwych uszkodzeniach bądź niewłaściwym sposobie transportu. Znajdują zastosowanie w transporcie lądowym, morskim, lotniczym.

thumbnail_nowosc_36_systemy_kontroli_tra
36.

HOMAG Polska Sp. z o.o.


5-osiowe numerycznie sterowane centrum obróbcze CNC WEEKE BMG 110 Venture 115 M

Pawilon 5, stoisko 50

- ze wszystkich stron swobodny dostęp do maszyny –> 360 stopni więcej wolnej powierzchni

- Powierzchnia ustawienia została zredukowana o 15 %, maszyna może być ustawiona nawet na środku pomieszczenia

- Szybkość i precyzja –poprzez obustronnie napędzany portal jezdny, zębatkę i zamknięty system prowadnic liniowych

- Szybsza gotowość do produkowania - uruchomienie może nastąpić już w ciągu 1 dnia

- Innowacyjność – pakiet komfortowy zgłoszony jako patent. Umożliwia on sterowanie 3 funkcjami bezpośrednio na maszynie

- start, wolny przejazd, stop/pauza, podnoszenie i opuszczanie obudowy

- Do tego dochodzi funkcja skanowania laserem w osi X przed maszyną. Jeżeli obsługujący znajduje się w obszarze skanowania, czyli w praktyce ok. 600 mm na prawo lub lewo od aktywnej powierzchni bumpera, zostaje włączony program i maszyna zatrzymuje się jeszcze przed kontaktem z bumperem. Aby maszyna mogła dalej pracować należy ją odblokować wciskając odpowiedni przycisk.

- Zoptymalizowanie – szafa sterownicza zintegrowana w łożu maszyny, połączenie

IO Link, szybsza i dokładna analiza poprzez bezpośrednie sczytanie kompleksowych danych, ruchomy terminal sterowniczy powerTouch

- Oszczędzanie energii dzięki Eco-Plus - funkcji oszczędzania energii. Wyłączanie pompy próżniowej - do 12 % oszczędności. Redukcja zużycia sprężonego powietrza - do 6 oszczędności

- Nowości we wrzecionie 5-osiowym:

*nowa technologia przekładni-większa stabilność, dzięki szerszemu układowi podpierającemu łożysko

*Luzowanie już nie we wrzecionie, ale do góry w korpusie – dzięki temu cała konstrukcja może być krótsza

*Kompaktowa konstrukcja:

Mniejszy obwód zewnętrzny przy takim samym zakresie zastosowania – lepszy odciąg

Mniejsza siła podnoszenia

- Technologia High-Tech - standardowo we wszystkich maszynach WEEKE

*Głowica wiertarska, opatentowana technologia zacisku wrzecion, zapewnione uzyskanie zadanej głębokości wiercenia , regulowane obroty do 7.500 obr./min. , przekładnia bez zużywającego się paska

*2 osobne osie Z dla głowicy wiertarskiej i dla wrzeciona głównego

thumbnail_cnc_weeke_bmg_110_venture_115_
[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact