Aktualności
20.06.2017
Innowacyjność, dynamika, promocja nowości i nieszablonowych rozwiązań – to cechy charakteryzujące najważniejsze i największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi maszyn i technologii dedykowane branży drzewnej i meblarskiej, które już we wrześniu odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


16.06.2017
Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na odbywających się w dniach 12-15 września Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2017. Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce przekazane zostaną z pomocą wybranych fundacji do potrzebujących wsparcia seniorów oraz dzieci z rodzin zastępczych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2017 ponownie na liście 14 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję - 12-15 września 2017!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi