Aktualności
27.01.2017
Już w dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia.

[ więcej ]


25.01.2017
24 stycznia 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

[ więcej ]


23.01.2017
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli (technologie tartaczne, obrabiarki do obróbki drewna, maszyny dla przemysłu meblarskiego), komponenty do produkcji wyrobów z drewna i mebli, kleje i chemikalia, procesy pomocnicze (wózki widłowe, transport wewnętrzny, składowanie), a także wyroby z drewna (więźba dachowa, podłogi, tarasy, drzwi, okna) oraz energię z drewna.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2017 ponownie na liście 14 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję - 12-15 września 2017!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]

Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi