Aktualności
12.06.2018
Na targach DREMA ponownie zagości projekt charytatywny DREMA DZIECIOM. To idea, w ramach której przez 4 dni trwania targów DREMA, działają pokazowe fabryki mebli, a wyprodukowane meble są przekazywane na cele dobroczynne, dla potrzebujących wsparcia dzieci w domach dziecka lub w rodzinach zastępczych.

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


24.05.2018
Na tę chwilę - cztery miesiące przed rozpoczęciem tegorocznej edycji targów DREMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 września 2018, możemy pochwalić się ponad 16 500 m2 sprzedanej powierzchni wystawienniczej i ponad 240 zgłoszonymi wystawcami, w tym 35 nowymi. Właśnie rozpoczynamy lokalizację firm, które wspólnie z nami będą tworzyć tegoroczną odsłonę targów DREMA 2018!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

polub_nas_na_fb_drema.jpg

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz udostępniania informacji.

DREMA na portalu Facebook -> dołącz teraz!


DREMA i DremaSilesia - targi dla branży drzewnej i meblarskiej

 

 

Targi DREMA 2018 są ponownie na liście 15 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
11-14 września 2018!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact