Rekomendowane przez:


Patronat Honorowy


Partner Branżowy
    
 Aktualności
20.07.2018
Chcąc nadążać za zmianami, wynikającymi z rozwoju gospodarki, a co za tym idzie - wpisywać się w ideę Przemysłu 4.0, która zagościła już na dobre w umysłach polskich i światowych przedsiębiorców, nie da się uniknąć inwestycji w innowacyjne technologie i nowoczesne maszyny. Każdego roku Poznań przez cztery dni staje się stolicą przemysłu drzewnego i meblarskiego, a Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA wyznacznikiem zmian, trendów i kierunku, w jakim zmierza branża. Dobra passa w sektorze drzewnym i meblarskim rokuje na dynamiczny rozwój tegorocznej edycji targów DREMA 2018, która pod względem kompleksowej ekspozycji, ilości wystawców i prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu związanego z obróbką drewna zapowiada się rekordowo!

[ więcej ]


19.07.2018
KDT Woodworking Machinery jest światowym liderem maszyn do produkcji mebli. "Wykonaj dla jakości, niech klient Cię doceni" to zobowiązanie KDT dla każdego klienta. Posiadając wysokiej jakości części, 140 000 m2 powierzchni fabryk, produkując ponad 7000 maszyn rocznie, ciągłe doskonalenie i własny, doświadczony zespół badania i rozwoju, KDT zapewnia Państwa, że wybór ich maszyn jest najlepszym wyborem.

[ więcej ]


19.07.2018
Firma Maszyny Leśne Jan Kłoda działa od 1992 roku na szerokim rynku leśnym. Poleca profesjonalny, sprawdzony i niezawodny sprzęt renomowanych zachodnich firm.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

polub_nas_na_fb_drema.jpg

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz udostępniania informacji.

DREMA na portalu Facebook -> dołącz teraz!


DREMA i DremaSilesia - targi dla branży drzewnej i meblarskiej

 

 

Targi DREMA 2018 są ponownie na liście 15 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
11-14 września 2018!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Partnerzy MedialniChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact