Aktualności
11.10.2017
Zespół targów DREMA 2017 na czele z Dyrektorem Andrzejem Półrolniczakiem otrzymał dyplom z podziękowaniem od Caritas Archidiecezji Poznańskiej za współpracę, zaangażowanie i działanie na rzecz przebiegu tegorocznej akcji dobroczynnej Drema Dzieciom i Seniorom.

[ więcej ]


06.10.2017
Fakt jest taki – na dzień dzisiejszy Internet umożliwia nam przesyłanie ofert, rysunków, nawet filmów dotyczących maszyn, jednak to nie jest to samo, gdy spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy o maszynach tutaj na miejscu na DREMIE – Karol Trusiak, Teknika S.A. na targach DREMA 2017

[ więcej ]


05.10.2017
W dniach 12-15 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema. To największa tego typu impreza w całej Europe Środkowo-Wschodniej. Imprezie towarzyszyły Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli Furnica i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych Sofab. Targi Drema co roku odwiedzają tysiące zwiedzających. W tym roku w ciągu czterech dni wystawiło się 380 firm, które zajęły powierzchnię prawie 24 tysięcy metrów kwadratowych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2018 ponownie na liście 15 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
11-14 września 2018!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact