Aktualności
21.07.2016
Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016! Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce mebli przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka. Plan produkcyjny zakłada wytworzenie 25 zestawów mebli do pokoju dziecięcego, którego skład stanowią: łóżko z materacem, szafa, biurko.

[ więcej ]


21.07.2016
W związku z licznymi zapytaniami firm o możliwość wzięcia udziału w konkursie o Złoty Medal MTP podczas targó DREMA 2016, informujemy, że przedłużyliśmy termin zgłoszeń do 25 lipca br. Teraz także Państwa produkty mogą zostać wyróżnione!

[ więcej ]


20.07.2016
Podczas zbliżających się targów Drema, w terminie 13-16 września 2016 r., goście i wystawcy będą mogli wziąć udział w wydarzeniach przygotowywanych w ramach Strefy Wiedzy organizowanej przez portal Drewno.pl i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Targi DREMA są po raz 9 na liście 15 największych światowych wystaw, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna !

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi