Aktualności
18.01.2017
W dniu 17 stycznia 2017 r. w Warszawie odbyło się seminarium: „Rozwój białorusko-polskiej współpracy w zakresie leśnictwa i przemysłu drzewnego", zainicjowane przez Ambasadę Białorusi w Polsce. Celem spotkania był wypracowanie warunków współpracy między białoruskimi i polskimi firmami branżowymi.

[ więcej ]


13.01.2017
Ruszają prace skupione wokół przygotowań do Fabryki Mebli na Żywo 2017 – akcji „DREMA DZIECIOM I SENIOROM”. Zapraszamy studentów Wydziałów Technologii Drewna i Projektowania Mebli do czynnego udziału w przedsięwzięciu i przygotowaniu zgłoszenia konkursowego. Organizatorami projektu są Katedra Meblarstwa pod patronatem Dziekana Wydziału Technologii Drewna oraz Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

[ więcej ]


30.12.2016
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, Partnerom i Sympatykom, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2017 ponownie na liście 14 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję - 12-15 września 2017!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]

Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi