Aktualności
02.12.2016
Kolejna firma potwierdziła swój udział w targach DREMA 2017. Firma Klingspor Sp. z o.o. jest jednym z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Motto firmy brzmi „Jedno źródło – szereg możliwości" – od projektowania i produkcji poprzez doradztwo i dystrybucję aż po serwis.

[ więcej ]


30.11.2016
Firma Höchsmann GmbH - jeden z wiodących na rynku oferentów używanych maszyn do obróbki drewna, potwierdziła obecność na poznańskich targach DREMA 2017!

[ więcej ]


29.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Targi DREMA 2017 ponownie na liście 14 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję - 12-15 września 2017!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]

Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi