Aktualności
26.08.2016
Z roku na rok polskie firmy, działające w branży drzewno-meblarskiej coraz bardziej doceniają znaczenie innowacyjności dla kształtowania swojej pozycji konkurencyjnej, tak na rodzimym, jak i zagranicznym rynku. Mimo niepewnych czasów, lecz sprzyjającej koniunkturze w sektorze przemysłu drzewnego i meblarskiego, polscy przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z nowinek technologicznych i inwestują w budowę zaawansowanego zaplecza naukowo-technicznego, pozwalającego im na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, a co za tym idzie – rozwijanie i doskonalenie oferowanych towarów i usług.

[ więcej ]


24.08.2016
Targi DREMA, FURNICA i SOFAB wypracowały już sobie odpowiednie miejsce w kalendarzu branżowym. Większość firm uczestniczących w nich pojawia się w Poznaniu regularnie.

[ więcej ]


22.08.2016
DREMA, FURNICA i SOFAB to istotny cel dla zagranicznych wystawców. Nadal więcej maszyn stolarskich jest importowanych niż eksportowanych - wynika z danych InfoCredit, firmy zajmującej się pozyskiwaniem i informacji gospodarczych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Targi DREMA są po raz 9 na liście 15 największych światowych wystaw, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna !

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi