Aktualności
27.07.2016
Jak co roku podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema 2016 w Poznaniu, odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI WE WBIJANIU GWOŹDZI. Od lat konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży drzewnej z uwagi na profesjonalną organizację, przyjazną atmosferę i wyśmienitą zabawę, a ponadto zwycięzca oprócz prestiżowego tytułu zostaje obdarowany atrakcyjnymi nagrodami.

[ więcej ]


25.07.2016
Wyczarowane z Drewna to jedyny w Polsce konkurs praktyczny, w którym udział biorą uczniowie szkół ponadpodstawowych o profilu drzewnym oraz uczniowie klas o profilu drzewnym w zespołach szkół zawodowych. Polega on na wykonaniu przedmiotu z drewna lub materiałów drewnopochodnych, który przemysłowo nie jest produkowany z tych surowców. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Inwestor, wydawca pism branżowych Gazeta Przemysłu Drzewnego oraz Meblarstwo - Komponenty i Technologie, a współorganizatorem Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[ więcej ]


21.07.2016
Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016! Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce mebli przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka. Plan produkcyjny zakłada wytworzenie 25 zestawów mebli do pokoju dziecięcego, którego skład stanowią: łóżko z materacem, szafa, biurko.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Targi DREMA są po raz 9 na liście 15 największych światowych wystaw, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna !

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane

W tym samym czasie
Usługi